Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszik a rajzom? (. )

Tetszik a rajzom? (. )

Figyelt kérdés

tetszik a rajzom .. milyen kritikákkal tudtok elő állni min javitsak mi jo benne stb 11/L


grafit : [link]

szinesen : [link]


2011. aug. 29. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
11 éveshez nem rossz :)
2011. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösziii
2011. aug. 29. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
11 éveshez nagyon is jó,am honnan rajzoltad? :)
2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon jó. 11évesen nem rajzoltam így. Keveset mutattál, nem igazán tudom kiértékelgetni. Azt javaslom kezdj komolyabban foglalkozni ezzel,tehetséges vagy.

Először a legelején: csendélet meg hasonlók. Ha nagyobb figyelmet akarsz fordítani a tehetségednek menj rajzszakörre, rajzi előkészítőkre-középsuliba.


nézegesd meg ezt a könyvet:gene franks ceruzarajz lépésről lépésre. Én is ebből kezdtem,most is jó nekem és az is lesz


hajrá!

ha segítettem zöld-kezet :)

2011. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdj rágyúrni az emberi arányokra, meg az árnyékolásra, és akkor jó úton haladsz:)
2011. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szuper, nekem nagyon tetszik! Nem azt mondom hogy profi vagy, de 11 évesen szerintem nagyon jó!
2011. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösziii ment a zöld mancs mindenkinek ...
2011. szept. 1. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!