Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Képzőművészeti egyetem felvéte...

Képzőművészeti egyetem felvételi előkészítőjére érdemes eljárni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Örülj neki, hogy van ilyen lehetőség, mert sokkal jobbak lesznek általa az esélyeid, mint aki nem megy el. (Én például nem tudtam, hogy van ilyen, meg nehéz lett volna hetente feljárni Pestre.)
2011. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen megismered a felvételi elvárásokat látja a tnaár az arcodat jobban eltudja dönteni hogy fejleszthető vagy e vagy sem, bár hallottam érdekes dolgokat művészetis felvételikről...
2011. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit hallottál a felvételiről???
2011. okt. 1. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Háát a legmegdöbbentőbb az volt, hogy egy harmincas negyvenes hapsi is volt a felvételin és csak azért jelentkezett hogy legyen róla papírja egyébként nagyon tudott az ipse. A felvételiztető megnézi a felvételi rajzait és aszondja "magának már nincs mit tanítanunk"


Meg nagyon szubjektív a szelekció, majdnem pofára megy a dolog.

2011. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tehát protekció vagy inkább az hogy ezt kedveljük ez nm szimpi... vagy mi lehet az előny?
2011. okt. 1. 10:03
 6/7 anonim válasza:
bocsi, hogy a kérdésre kérdéssel reagálok, de hol vannak ilyen felvételi előkészítők, és azokhoz kell e valami tudás alapból.úgy értem, h nem árt persze, ha tudsz rajzolni vmennyire:D de mennyire?
2011. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én a honlapon láttam [link] és valamennyire biztosan tudni kell, de ez még csak előkészítő szóval nem kell profinak lenni meg majd legalább úgyis kiderül milyen szintem vagy.
2011. okt. 5. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!