Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak még valamirevaló művészek?

Vannak még valamirevaló művészek?

Figyelt kérdés
festőkre,rajzosokra gondolok. Nekem senki stílusa sem tetszett eddig a kortárs művészek közül.Mutatnátok esetleg olyat aki tényleg hihetetlen tehetséles?kezdem félteni a festészetet annyi a szakbarbár...
2011. dec. 8. 17:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Na igen, hát ilyent nem ismerek... Én már úgy vagyok vele, hogy maradok annál ami szép (és ugye szép az, ami érdek nélkül tetszik ;)) és (számomra) van értelme a pacák és a piros kör-kék négyzet helyett/mellett (ezzel sem azt kritizálom, akinek ez a művészet magasfoka, csak nekem nem sokat mond...) Remélem érted :) Ha találsz valamit/valakit, majd írd ide, megnézném.
2011. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
oké, szólok! :D egyébként látom téged is érdekel a téma. Én különben szoktam festeni.(de ezt most hagyjuk, mert a saját dolgaimat nem tudom megítélni és nem is akarom)
2011. dec. 8. 22:17
 13/21 anonim ***** válasza:
Van Goghot a kora nem ismerte el, csak pl Gogen aki volt olyan szinten, hogy megértse. Korunkban is vannak olyan művészek, de ha ránéznétek a képeikre nem biztos, hogy tudnátok... Szerintem nyitott szemmel kell járni és nagyon befogadónak kell lenni, nehogy 50 év múlva gyertek rá, hogy valamit elszalasztottatok...
2011. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az más kérdés hogy nem ismerték el. Az elismerés nem számít, csak az hogy zseniális legyen! Kérlek mutass pár példát, ha szerinted van ilyen, mert szívesen megnézném, örülnék neki.
2011. dec. 11. 09:29
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]

nem ismerem a művészt csak pl az ő képeiről úgy gondolom, hogy kiemelkedően jók és van stílusa is.

2011. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én úgy látom,hogy manapság sokkal több embernek van anyagi lehetősége a festésre. Ezért nagyon sok alkotás születik,de tény,hogy általa több a hasonló alkotás ,és a nagy tömegben sokszor elveszik az igazán egyedi, maradandó értéket képviselő alkotás.
2011. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ez lemaradt ..

[link]

2011. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Na az utolsó két linkben már van azért fantázia.:)
2011. dec. 13. 15:49
 19/21 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Tergemin.hu nevű oldalon! Ott van egy pár igen jó képzőművész.
2011. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ahogy Te ma nem ismered el jópár kortárs alkotó munkáját, mert számodra nem művészi, nem kimagasló, nem látsz benne fantáziát, stb, ugyanezt mondták szinte minden általad nagyra értékelt művészről is a saját kortársai. Azt, hogy a maiak közül ki lesz kiemelkedő, nem mi fogjuk eldönteni, hanem az unokáink, dédunokáink. Viszont a kérdésed azon része, hogy kinek ki a kortárs kedvence, nagyon érdekes.
2011. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!