Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerinted a művészek tényleg...

Szerinted a művészek tényleg másmilyen emberek, mint a nagy többség?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 00:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
szerintem így nagy többség sincs, ha már a művészeket külön kategorizálod, a nagy többséget is megtehetnéd. és ők is mások.
2011. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Kifelé nem feltétlenül, csak befelé.
2011. nov. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Csak lelkileg
2011. nov. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát lelkileg gondoltam én is.
2011. nov. 17. 20:14
 5/27 anonim ***** válasza:
Szóval szerintetek ha valaki lelkileg különbözik (ami egyébként egy baromság, mivel mindenki különbözik mindenkitől), az külsőben nem nyilvánul meg?
2011. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Megnyilvánulhat, de nem feltétlen muszáj szerintem. Az döntés/választáskérdése.
2011. nov. 18. 03:34
 7/27 anonim ***** válasza:

És szerinted hogyan lehetséges, hogy nem nyilvánul meg?

Valamilyen külsője mindenkinek van. Ha már van, akkor megnyilvánul.

2011. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a közösségtől függ én például soha nem voltam művészek között nap mint nap és külsőre és viselkedés alapján senki nem mondaná meg rólam, hogy művésznek tanulok. Ha valaki füvezik, alkoholista, feltűnő külsejű és feltűnősködő az hangsúlyozza, hogy ő egy művész mindenki rá figyeljen... elég sok ilyet ismerek... személy szerint nekem erre semmi szükségem, jobban szeretek olyan lenni mint a többi. A művészek jobban megértik egymást, de ez nem a közöz füvezésben kéne, hogy megnyilvánuljon.
2011. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Szerintem is logikus, hogy megnyilvánul külsőre, csak van, aki megpróbál inkább beolvadni a környezetbe. Több olyan művészlelket ismerek, akik nem is akarják, hogy megtudják róluk, hogy ők művészek. Pedig azok.


"vezik, alkoholista, feltűnő külsejű és feltűnősködő az hangsúlyozza" én egyáltalán nem erre gondoltam. A füvezés szerintem más kérdés, nem ide tartozik. Az, hogy sok művész füzezik, stb., az nem azért van, mert művészek, hanem mert buták. Van olyan művész, aki azt állítja, ha füvezik, akkor jön az ihlet (nem saját tapasztalat, csak pár régi festőről/költőről mondják), de szerintem, akinek csak akkor jön az ihlet, ha füvezik, az nem művész.

aki menősködésből csinálja, az meg nem ide tartozik, h művész-e. de éne gyáltalán nem erre gondoltam. arra gondoltam, másmiylen emberek-e, mint anagy átlag. ATTÓL, HOGY VKI FÜVEZIK, MÉG NEM LESZ MÁS.

2011. nov. 19. 17:30
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ennyi erővel mindenki akinek vörös a haja művész és néhányan befestik néhányan nem. Szerintem egy művész külsőre teljesen átlagos és belsőre is azt leszámítva, hogy érzékeny és nehezebben viseli a terheket. Ha valaki meg akarja mutatni a külsejével, hogy művész annak feltűnési mániája van és olyanokat mond, hogy csak részegen tud festeni, meg piros cipőben és sínes ruhákban jár, vagy "névjegyet" talál ki magának és még nyáron is egy szimbólumos sálban rohangál. Valójában az ilyen emberek buták és hülyeségekre következtetnek. Nem is értem hogy gondolod az hogy külsőre más legyen? Te talán művész vagy és annyira más külsőre?
2011. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!