Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Képkeret készítés otthon?

Képkeret készítés otthon?

Figyelt kérdés

Képkeretet szeretnék készíteni. Valaki nem tudja, hogyan lehet csinálni? Karácsonyi ajándékhoz kéne. (Egy képet összeszerkesztek, kinyomtatom és keretbe szeretném rakni). Lehetőleg ne legyen túl bonyolult!

Köszönöm!

16/l


2011. dec. 20. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
hát otthon nem tudom...de ha elmész fényképészhez ő szerintem megcsinálja.
2011. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizony, készen drágának tűnik!

Veszel kész profilú gyalult-mart lécet. Kb 2 méteres darabokban lehet kapni. Gérvágóval+ fűrésszel 45 fokban leszabod. Üveget vágatsz bele, max. 3mm-est, de lehet kapni vékony plexi utánzatú átlátszó műanyaglapot is. Hátlapnak egy karton megfelel.

Az apróságokat nem említem, akasztó, ragasztó, stb...

2011. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sok időd van mindennek utána járni, mint ahogy az előző is mondja. Persze a szerszámok sem ingyenesek, az üveg kivágása sem megy azonnal, csak pár nap múlva hívnak vissza.
2011. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ajándék, egy darabnak nem éri meg hozzáfogni. Lehet kapni, Photo Hall, MediaMarkt kész méretű üveget. Csak közé kell tenni a képet. Ha van keret, abba is mehet bele és kész.

Csak hát drága ám!...

2011. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor inkább mégis csak veszek. Mert karácsonyig szerintem úgysem tudnám elkészíteni.

2011. dec. 20. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!