Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a festményei...

Mi a véleményetek a festményeimről? Képek lent!


2011. dec. 24. 22:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És mi a célod a festéssel (festőművész szeretnél lenni, vagy csak hobbi)?
2011. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, akkor festek amikor rámtör hogy MOST FESTENEM KELL mert ha nem teszem megpukkadok!
2011. dec. 24. 23:19
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. nekem csak az első 3 képed hozta be, azok alapján: festőművész nem leszel, de a belső késztetéshez ugye ez nem is szükséges:)
2011. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
én is csak az első hármat látom igazából nem látom benne a munkát az első nem tetszik de a többi az jobb szerintem próbálj meg nagyobb képeket akár vásznokon més necsak egy kitépett papírra fess és nézd meg igazi festők képeit most nem leonardo da vinchire gondolok hanem pl:salvedor dali, frida kahlo, henrry rouseau(remélem jól írtam) ők a kedvenceim.
2011. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 magyaros ***** válasza:

nekem tetszik a fa-és-házas. nézz utánna a BAUHAUS mozgalomnak, nagyon jó dolgokat mondtak a színekről meg a formák "nyelvtanárol." belekukkinthatsz az orosz konstruktivisták munkálataiba is.


ezeken kívül még érdekesek az olasz futuristák meg a német expresszionisták. ha ezeket végignézed, biztos jönnek majd jó ötletek. ha nem tetszik pedig, egy perc gondolkozással tudni fogod hogy te hogy csináltad volna (még ha nem is vagy nagy festő)


ha van egy képzőművészeti egyetem melletted (vagy egy grafika-épitészeti-képzőművészeti líceum), menj el és kérj tanácsot egy tanártol. mutasd meg a rajzaidat is. mondd meg hogy szeretnéd tudni milyen irányban lenne a leghatékonyabb ereidet befektetni. ne feledd: EGY JÓ TANÁR ABSZOLÚT MINDIG SEGÍT!


a célaid most:

1. rajzolj minnél többet, fedezz fel szín és alak-kombinációkat

2. tápláld a szemeidet olyan művészek munkáival akik ugyanezt csinálták... s van valami közös bennetek


a rajzaid átlagon felüliek. ne add fel. rajzolj amég bírod. a leges-legrosszabb esetben majd megint előveszed 10 vagy 20 év múlva és... majd meglátod.

2011. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

magyaros: nagyon jó dolgokat írsz, egy kivétellel: nem átlagon felüliek a rajzok. És ezt nem bántásból mondom, hanem azért, hogy, ha netán komolyan megfordulna a fejében a művészeti irány, akkor ne csalódjon. Nem szeretnék idefröcsögni mindenféle negatív kritikát, mert senki rajzát, alkotását sem fogom leszólni, de indokolni is tudnám a véleményem.


Viszont ismerem én is azt a késztetést, amiről a Kérdező írt, és az már elegendő ok arra, hogy fessen, és a festményeket alkotásnak lehessen nevezni. Az pedig, amit tanácsoltál neki, hogy keresse a "nagyok" munkáit és tanulmányozza őket, mindenképp hasznos, annál nincs jobb, ha az ember egyre pontosabban fejezi ki magát, és egyre közelebb áll a papíron/vásznon a végeredmény ahhoz, ami a fejben volt előtte:)

2011. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 magyaros ***** válasza:

nem mondom hogy nincs igazad viszont amennyi rajzot-festményt láttam... ezekben van valami ami összefogja és mégsem "zsáner"-képek. nem mondtam hogy fantasztikusak, de egy laikusnak nagyon jók.


a kulcs az hogy ne múljon el 3 napon belül. kitartás!

2011. dec. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Csak akkor fess, ha festened KELL, ha kitörnek belőled a képek, ki akarnak jönni. Jó lesz az egy idő után. Nézegess képeket, hassanak rád, de ne utánozd.
2011. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
az a baj hogya többit nem tudom megmutatni mert nemlet feltölteni sehova met tul nagyok, nemtudtok valami képfeltöltő oldalt ahol legalább 15 megabájtos képet fel lehet tölteni?amugy van egy hegedüs kép ami nagyon jól sikerült.
2011. dec. 25. 18:19
 10/26 magyaros ***** válasza:

kicsinyitsd le őket légy szíves. senkinek se lenne türelme amíg egy 15 megás kép betöltődik. JPG és a hosszabbik oldal 1200 pixel.


használhatod az IMAGESHACK.US vagy a FLICKR-t (az utobbira kell regisztráció).


mindenesetre, akkor is jó festeni mikor nem "törnek ki" belőled a képek - ezáltal mikor valóban törő kedvükben vannak, kicsit több a tehnika meg a színkontroll. nem kell mindenkinek Ottó Dix lennie ;)

2011. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!