Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a festményei...

Mi a véleményetek a festményeimről? Képek lent!


2011. dec. 24. 22:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

itt vannak még ezek:

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 25. 23:53
 12/26 A kérdező kommentje:

még egy

[link]

2011. dec. 25. 23:53
 13/26 anonim ***** válasza:

Amire nagyon nagy hangsúlyt fektess a jövőben:

-perspektíva, térábrázolás

-árnyékolás

-színkezelés (ez a mostani elég.. kifestő-hatású)

-kidolgozás

-MEGFIGYELÉS


15 évesen erre már illene figyelned és meg kellene tudnod valósítani, ha a festményeidet nem csak az asztalfióknak szánod.


Egy grafikus-hallgató

2011. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
en nem akarlak megbantani, de ez gyenge.
2011. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 magyaros ***** válasza:

a grafikus-hallgató vagy hazudik vagy hülye. mert nem mond semmit, csak nagy általánosságokat fingadozik.


a legfontosabb az arány. ezért kell rajzzal, nem pedig festéssel kezdeni. ide tartozik a perspektíva is, habár ha megvan az arány, nem kell vele bajlódni (vagyis kell, de csak akkor ha több helyről rajzolsz össze tárgyakat egymás mellé)


utána jön a szín.


az első hozzászólásomban megmondtam minden hasznsoat. az ezelötti képeid jobbak voltak. egy rajz/festmény elkészítése általában 1 és 6 óra között kellene legyen (1 óra a legegyszerübbeknek, pl. árnyékolt kocka).


ha találsz egy rajztanárt, 6 hónap és 1 év között fogsz megtanulni olyan szinten festeni hogy bejuthass egy képzőművészeti egyetemre. de ez nem jelenti azt hogy addig nem használhatod a tudást/tehnikát a saját ötleteid megvalósítására.

2011. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem hazudok és hülye sem vagyok. Kérlek, fejtsd ki, mi a hazugság, illetve miért lennék hülye. Az előző oldalon írtam, hogy nem fogom szidni, felhívtam a figyelmét arra, hogy mire kell figyelnie. Ez messze áll a korosztályánál megszokottól.
2011. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ez meg kimondottan hülyeség, hogy fél év alatt bejuthat a Képzőre. Egy sima mezei képi ábrázolás szakra sem, ahova én járok. Kérlek, ne degradáld így le azt, amiről fogalmad sincs, hogy működik.
2011. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 magyaros ***** válasza:
te barom én már végeztem ottan
2011. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ennyit a kultúráról. :) Gratulálok. Az általános iskolát gondolom kihagytad a tanulmányaidból, egyből a Képzővel kezdted, mi?:) Már a válaszokkal is kamuzunk, szép..
2011. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
lehet, hogy most nagyon fogsz haragudni rám, nem akarlak bántani, de 15 évesen ez nagyon gyenge. mind a színek mind a formák. nem akarom azt mondani, hogy nincs érzéked hozzá, mert nem tudhatom, de tény, hogy ilyen korban már kibontakozik a tehetség, ha van. művészeti iskolába járok, és a veled egykorúak olyan szinten festenek, hogy alig mondja meg az ember, hogy nem fotó. persze nem kell mindenkinek művészeti iskolába járnia, van aki szerint ki is öli a kreativitást (én cáfolom) de ez akkor is gyenge. azért ne hagyd abba, lehet hogy tévedek, és 20 év múlva a festők Mozartjaként tündökölsz, én meg maradok a "középszerű Salieri". :)
2011. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!