Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom?

Chewbaccaa kérdése:

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés
Az alap rajzot kézzel/vonalzóval rajzoltam. ( [link] Úgy gondoltam, hogy ha má egyszer photoshoppal kezdtem el foglalkozni, miért ne fejezzem be ott. Néhány épületet levettem belőle, mert szerintem nem passzolt oda. Építő kritikát szívesen fogadok, és tanácsaitok alapján a következő képemet úgy rajzolom majd :) Itt a végeredmény: [link] <<< Előre is köszi a válaszokat, remélem azért tetszik valamennyire :D u.i.: amolyan mesés hangulatot akartam vele teremteni (The Simpsons vagy Family Guy-os stílus lett szerintem). 3 pontos perspektívában rajzoltam az egészet, rengeted layer-el és segédvonal segítségével. (Azthiszem ez a ps előnye :) )
2012. jan. 6. 23:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem rossz, de én az ilyenhez nem értek. viszont a jobb oldal olyan üresnek tűnik, valami elférne ott.
2012. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Goliath National Bank :D
2012. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Like
2012. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de a felhőket már kicsit elkapkodtad, nem?:D
2012. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Nekem tetszik! :D Amikor kézzel rajzolsz nyugodtan használhatod erőteljesebben a ceruzát.

A színesen a felhő meg a napocska nagyon poén. :D

Csak így tovább!

2012. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi :D Igen a felhő és a nap kb 6 mozdulatból állt :D Jaj nem, színezéssel együtt 8 :/ :D azon majd javítok valamit, és holnap reggelre megálmodom mi legyen a jobb oldalán :)
2012. jan. 7. 00:12
 7/21 anonim ***** válasza:
A nap miért eszi meg a felhőt?
2012. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam most kicsit a jobb oldalán, és egyelőre 2-re jutottam. 1. jásztótér (csak a házakhoz képest nagyon kicsit kéne rajzolnom, és szinte nem tenne ki semmi) 2. tenger kisebb partal néhány napernyővel <<< valszeg az utóbbi lesz
2012. jan. 7. 00:18
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit Paintes beütése van a majdnem egyszínű fű, valamint a Nap, felhőcskék, ég miatt. :) Realisztikusabb lenne, ha több árnyékolást használnál PS-ben. Amúgy egész jó. :)
2012. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Mit gondolsz mit árnyékolhaték még? És hogy? (szórj el valami tanácsokkal pls :D)
2012. jan. 7. 00:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!