Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek szép kép? 13 éves...

Szerintetek szép kép? 13 éves vagyok és csak jött.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 10. 21:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Érdemes távolabbról nézni, mert elég nagy.
2012. jan. 10. 21:21
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
bevallom, engem nem nagyon nyűgöznek le ezek a Picasso szerű képek, mivel nem látok ki belőlük semmit
2012. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nem Picasso-szerű, másrészt állatokat keress rajta.
2012. jan. 10. 21:34
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem bejön :) szeretem az ilyeneket,az a jóó h semmit nem lehet kinézni belőle,és ezért érdekes az ilyen ;)
2012. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Absztrakt. Az öcsém is rajzol 13 éves. Mi van ezekkel a mai fiatalokkal mindegyik zseni XD
2012. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kép, érdekesnek tartom, amolyan Picasso szerűnek :-)


Mivel én nem értek a művészethez ilyen szinten, ezért megosztanád velem, hogy mit akar ábrázolni?

2012. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egy csomó mindent láttam, szerintem már most művész vagy
2012. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 zeronibble ***** válasza:
Aranyos hibbant macsek kissé duzzogva cipeli hatalmas katyvaszboglyát, például egy gyümölcsfát is. Trippes (:
2012. jan. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csupán egyetlen problémám van vele. Méghozzá a reszketeg, bizonytalan vonalvezetés, mintha egy parkinson-kóros rajzolta volna. Próbáld ki a tust és a vágott tollat, mert ehhez a műfajhoz, az nagyon megy!


Egyébként szuper. De nem elég egy jó kép, ha a kivitelezés nem csillagos ötös, csak négy alás.

2012. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bennem félelmet kelt, nem tudom miért olyan szürreális, olyan mint Bosch pokol ábrázolása azokkal a furcsa teremtményekkel.

Egyébként a fa tök jó, még láttam egy pingvint (aminek tőgye volt) egy elefántot, és az egyik mintha hattyú lenne.

Hány állatot kell megkeresni rajta?

2012. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!