Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért tetszik sok embernek, a...

Miért tetszik sok embernek, a nem igazán szép és kidolgozott tetoválás? (kép)

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem féltékenységből írom a következő sorokat. Nekem is van tetoválásom, minőségi munkák garantálom, és az enyémet is bőven szokták dicsérni.


Szóval sokat foglalkozom tetoválásokkal és böngészéseim során azt vettem észre, hogy olyan tetoválásokat is dicsérnek az emberek, amik nem igazán mondhatók szépnek. (pl. ismerőseimnek is vannak tetoválásaik és sajnos elég úgy sikerültek, mintha egy jobban rajzoló óvodás készítette volna nekik, többen meg dicsérik)

Tény és való, hogy elég igényes vagyok ezen a téren, de muszáj is, mert különben úgy végezhetném, mint sok ember.

Ráadásul azt sem értem, hogy azokat a tetoválókat, akik nem tudnak szépen dolgozni, miért hagyják másra tetoválni, miért kapnak engedélyt? (tudom, aki hülye haljon meg)

Végezetül pár kép, ami lehet itt sokaknak tetszeni fog, de hátha kapok választ is a kérdésemre:


Számomra rossz:

[link]


[link]


Számomra jó:

[link]


[link]


(próbáltam kicsit hasonlóakat válogatni, mindkettő "versenyző" magyar tetováló)


Köszönöm az értelmes válaszokat, a butaság nem érdekel!


2011. dec. 4. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
érdekes kérdés, de nem tudom. Talán olcsón megcsinálták és jó az úgy neki. Ennyi. Nekem nincs tetkóm, viszont rajzolok. Engem nagyon idegesít ha a rajzom nem tökéletes, s ha magamra varratnák valamit nagyon szarul érezném magam, ha nem olyan lenne amilyennek akarom, vagy láttam a terven. Szal ők lehet igénytelenebbek. Amúgy szerintem a tetkónál törekedni kell az igényességre, hiszen nem papíron van, hogy ha nem tecc kidobjuk és csinálunk másikat.
2011. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, az olcsóság jó érv, de nem mindig.

Pl. ismerősöm egyetlen ezres miatt ment haverhoz tetoválni, egy kis 5cm-es ábrát, holott, ha elmegy abba a szalonba, amit ajánlottam neki, ott tényleg csak egy ezressel többet fizet (nem 4, hanem 5) és máris nem egy fekete, kissé elmosódott masszája lenne, amiből még a szín is kikopott. Az meg a halálom, hogy azt mondták neki, hogy normális, ha a szín kikopik, erősen megfakul, és a fekete szín zöld lesz, akkor az én tetkóimnak miért maradt meg a színe és a fekete miért fekete? És ez is elnyerte a tetszést az ismerősi körben.

2011. dec. 4. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ilyenkor már nem tudnak mit csinálni vele. ha csináltatott 25-30 ezerért egy tetkó nem fogja rögtön lézerrel lesezedetni :/ amúgy én sem értek sok embert, nekem is van olyan simerősöm akinek kb. a börtöntetkó kategóriába tartozik a tetoválása és olyna büszke rá... de ha nekik ez kell..
2011. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mutatsz képet a tetoválásaidról?:)
2011. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy nyers leszek, de nekem mind a négy ugyan olyan bénának tűnik. És nem csak azért, mert a színes tetoválásokat alapból rühellem :D
2011. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1, Nem szeretnék mutatni róluk képet.


2, Lehet neked bénának tűnik, de bőven van különbség.

2011. dec. 11. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Már bocsi de sztem mind a négy csúnya..legalábbis nekem. Pedig mindegyikben van munka (már csak a méretük miatt is). A színe stetkók amúgy is olyan turbo-rágósak.:)

AZ pedig, hogy elszíneződik egy teljesen normális dolog, ebben nincs igazad. A festék bekerül a véráramba és ott reakcióba lép a véred alkotóelemeivel, ez határozza meg a színét, és ezért van ez, hogy valakinek kifakul,bezöldül,de valakinek szép fekete marad.

2011. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!