Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova lettek a képek a telefono...

Hova lettek a képek a telefonomról?

Figyelt kérdés
Samsung champs telefon.. És eltűntek róla a képek, apu az asztalról lesöpörte, és a szőnyegen csúszott, lehet ez a baja? Eltűnt róla 5 zene, meg 2-3 videó.. Mit csináljak? Hogy tudom vissza hozni? és lehet az a baja hogy leesett? Elég nagyot esett
2011. júl. 19. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg még erre rátetőzik hogy apu el sem fogadja hogy Ő b*szta ek.. ÁÁ már nagyon elegem van, miért kell ennek a telefonomhoz nyúlni?? :-'(
2011. júl. 19. 22:12
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél normális telót!
2011. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van és szarra való, a régi telefonom hányszor esett még sem lett baja.. Most vissza állítottAM RAJT MINDENT AHOGY AZ ÜZLETBEN KAPTAM és így most főleg letörlődött róla minden!! De most majd újra megtöltöm, de elég gáz ha ezt fogja csinálni
2011. júl. 19. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
elvitte a kanyigli nyúl
2011. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-D Még az is lehet! xD
2011. júl. 20. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!