Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyenek lettek a...

Szerintetek milyenek lettek a képek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és kompakt gépel csináltam a képeket (fujifinepix s1800) szerintetek milyenek?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. febr. 2. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, attól megnyugszol! :)

Nem kell jobbnak lennem, se nálad, se a kérdezőnél ahhoz, hogy véleményt alkothassak, hiszen Ő kérte. Nem állítottam, hogy Máté Bence bármivel is született volna, de Őt inkább hagyjuk ki ebből a történetből (egyrészt mert épp elegen vitatják azt amit csinál, csak neki lehet, másnak meg nem, másrészt meg mert valóban zseniálisak a képei és méltatlan felhozni egy ilyen kérdésben). A képeimet meg nem szeretném belinkelni. Személyeskedsz, innentől kezdve pedig borítékolható, hogy bármilyen képeket mutatnék, belekötnél, nekem pedig nem hiányzik a rosszindulatból írt vélemény, meg amúgy sincs különösebben szükségem az elismerésedre.


Szép fényeket!

2014. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudod, én csak akkor szólok hozzá témákhoz, ha tapasztalataim vagy szakmai dolgok alapján értelmes dolgot tudok hozzáfűzni. Egyáltalán nem vagyok ideges, teljesen nyugodt, csak azt nem értem, miért kell leszólni egy kezdő képeit, amik egyébként nem rosszak, de nem is tökéletesek. Egy igazi fotós a másik munkáját megfelelő mértékben elismeri és nem is gondol olyasmire, hogy majd bele köt a másik fotóiba. Elég sok madarásszal, fotóssal kerültem már beszélgetésbe, de senki sem mondott ilyesmiket, mint Te. Nyugi, vannak elég jó képeim ahhoz, hogy ne kelljen rosszindulatból írni bármit. :) A jó fényeket pedig viszont kívánom!
2014. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!