Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki volt az iskola tervezője?...

Ki volt az iskola tervezője? (Építészet témakör)

Figyelt kérdés

A sárospatki Árvay József Gyakorló Ált. Iskolába jártam ami 1979-ben a Nemzetközi Gyermekévben épült( http://www.youtube.com/watchfeature=endscreen&NR=1&v=XzUXBsb.. ) és egy könyveben láttam, hogy a szécsényi II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. is szintén ugyanolyan.

[link] és a múltkor a tv-ben láttam egy harmadik iskolát is, az is úgyanúgy nézett ki.

Akkor ez olyan elven ment mint a hajóépítés? Arról is azt hallottam, hogy a hajók tervezése drága, ezért egy terv alapján több hajót is építenek.

De ugyanez van a sárospataki és a gyöngyösi ÉMÁSZ épületével is, mind a 2 ugyanolyan. Aki ismerős az egyikben, az a másikban is "otthon érezheti magát".

Szóval 1. ki tervezte az iskolát? 2. Van-e még máshol is ugyanez az épület?


2012. febr. 12. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj be az iskolába megkérdezni -

Valaki biztos tudja

2015. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez valami "modern" suli
2015. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
valami posztmodern őrület
2015. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!