Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes írnom? Milyen a stílusom?

Érdemes írnom? Milyen a stílusom?

Figyelt kérdés

Régebben írtam, de aztán mindig abbahagytam, mert nem voltam magammal elégedett. Most, az egyik barátom azt tanácsolta, hogy folytassam. Szerintetetek?


A tágas teremben a násznép üdén mulatozott. Egy csuklyás szolga lépett a helyiségbe, arcára nem vetült fény. Tálcáján az áfonyaszínű bor ki – ki löttyedezett a hasas üvegéből. A pincér keze reszketett. Óvatosan lépkedett az asztalok között, de senkit sem kínált meg, az egyházfő kivételével. Az öreg jótallóan bólintott a szolga pedig csordultig öntötte poharát.

...

Lova egy fekete Kisbéri félvér és gyorsabb, mint az emberi gondolat. Hét óra erőltetett menet után a lány végre Cassovia városába ért. Aznap épp vásár volt, a nép boldognak tűnt a bomladozó ódonfalak ellenére is. Egyedül a vármegyei palota pompázott a szürke, divatjamúlt sorházak között. A település lakói piros muskátlikkal tették díszesebbé hajlékukat, ahogyan ezt a régiektől átvették.


2012. febr. 20. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem érdekes,de ennyiből a sztoriszövésedről és a stílusodról általában nem lehet mit mondani...ez még újságcikknyi mennyiséget se éri el...tudom,egész más műfaj...csak mondom,ez még kevés részletnek is,hogy érdemben meg lehessen ítélni.Küldesz priviben többet?Még akár egy ajánlatom is lehetne számodra...
2012. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, küldhetek még valamit privátban. :)
2012. febr. 21. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kevés, viszont a részletek stílusa tetszik:) Szerintem mindenképp írj, ha nem más, csak a saját szórakoztatásodra. Illetve kritikáért érdemes feltölteni ide a történetedet:

www.amatorirokklubja.network.hu Kedves társaság, őszinték, de nem fikáznak, udvariasak. Csak ajánlani tudom:)

2012. febr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudsz képeket közvetíteni, hangulatokat már kevésbé. Képeskönyvszerű ábrázolás, nagyon sztereotip. Ha kap egy ironikus gellert, vagy a cselekmény fordul meglepő irányba, az megmentheti az ilyen stílust. Önmagában viszont nem sokat ér.


Persze az itt leírt szöveg nagyon kevés, és ez alapján nem lehet egy írói munkásságot megítélni. Írj hosszabb szövegeket, próbálj meg elkezdeni és befejezni valami történetet.

2012. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!