Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Megérné elkezdenem rajzolni?

Megérné elkezdenem rajzolni?

Figyelt kérdés

Szeretek rajzolgatni,de szerintem nem vagyok olyan jó hogy be is iratkozzak. Órákon szoktam rajzolgatni ha unatkozok. Ma egyik barátnőm mondta,hogy menjek vele rajzra,mert szerinte jól rajzolok. Itt egy képem, olyan 15-20 percig csinálhattam. Szerintetek?


[link]


2012. márc. 5. 19:46
 1/5 A kérdező kommentje:
árnyékolás meg ilyesmit nem csináltam már,mert kicsöngettek :)
2012. márc. 5. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz rajzolni, érdemes tanulni, gyakorolni.. Ez is egy kifejezéséi mód, mintha egy hangszert tanulnál, vagy egy idegen nyelvet. Nagyon-nagyon sokat kell gyakorloni, hogy ki tud fejezni magad rajzban. Jó, ha egy mester segít, taníít, de a sok gyakorlás azért kell.(kezet nehéz rajzolni, ez, hogy lerajzoltad - azt jelenti: érdekel, szeretnéd..) Segítő (de nem pótló) lehet a mester mellett néhány könyv is:

[link]

2012. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] itt avn még egy képem. :) mit gondoltok?
2012. márc. 7. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen megérné

tetszenek a vonalaid az első rajzon

a másodikon az árnyékolás nem tetszik, de az fejleszthető dolog

2012. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy infónak:


[link]


Jobb oldalt, a címkék alatt vannak a további instrukciók.

2012. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!