Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van itt olyan elvetemült...

Van itt olyan elvetemült elme, aki szereti az operákat?

Figyelt kérdés
Én meg vagyok bolondulva értük, persze van, ami már nekem is sok, de pl. Mozart operáit imádom! 21/L

2012. márc. 18. 18:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Akkor én leszek a népesség nagy többségének képviselője. Utálom az operákat. Önmagában a műfajt röhejesnek tartom.
2012. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Végre egy 'normális' egyén:D Túl sok volt itt az elvetemült...:)
2012. márc. 18. 23:16
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ed Gardner szerint: „Az opera az, amikor egy fickót hátba szúrnak, és az nem vérzik, hanem énekel.”

Igaza van, de én is szeretem az operát.

2012. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hehe, ez nagyon jó leírás:D
2012. márc. 18. 23:27
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyébként előnyösebb volna komolyzenének hívni.
2012. márc. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ed Gardner szerint: „Az opera az, amikor egy fickót hátba szúrnak, és az nem vérzik, hanem énekel.” "


és addig nincs vége, míg az öreg hölgy énekel! /bár ezt már más mondta, úgy tudom/

2012. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Vannak operák és vannak zörejek. Mindkettőnek meglehet az értéke. Csak tudni kell megkülönböztetni. Aki már képes erre, mindkettőt fogyaszthatja a megfelelő helyen.

Abody Béla szavaival élve: a lábvíz kitűnő lábáztatásra, kifejezetten hasznos, ha arra használod. De ha - ráadásul csábító bögrében - lököd valaki elé, aki összetévesztheti a reggeli tejeskávéval, még baja lehet belőle.


Egyszer hallottam egy Carment. Azóta imádom a spanyol zenét. És aki tudni szeretné, milyen a hazaszeretet: hallgassa meg Simándy Hazám, hazám-ját. Sajnos már csak lemezről.

2012. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"És aki tudni szeretné, milyen a hazaszeretet: hallgassa meg Simándy Hazám, hazám-ját. Sajnos már csak lemezről."


Nem véletlenül mondták a halálakor, hogy meghalt Bánk Bán!

2012. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy marslakó más is szereti. Normális, ezért írták őket. Nálunk a családban mindenki szereti...
2012. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem a Tosca a kedvencem
2012. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!