Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen festékkel szeretsz a...

Milyen festékkel szeretsz a legjobban dolgozni? Miért?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Trinát zománc. Olcsó, jól terül és pikk-pakk kész is van az ajtó/ablak.
2012. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem az akvarellceruzát, amit vizes ecsettel lavírozok. Aztán ha megszáradt, tovább rajzolom, majd megint vizezem, és így tovább.
2012. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az akvarell és az akril mellett döntöttem festék terén.

Az akvarellnek nagyon tetszenek a színei ,ezért szeretem. Az akril viszont sokkal praktikusabb . Sokféle módon lehet vele festeni. Nem kell hozzá büdös terpentin és nem oldódik vissza,ha megszáradt a festék. Persze ez néha gond is.

2012. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én is azt szeretem az akrilba, hogy a víz nem oldja vissza:)
2012. ápr. 2. 17:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Ráadásul,ha raksz hozzá fényesítő gélt,akkor olyan lesz ,mintha olajjal készülne a kép.
2012. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ez egy igen hasznos válasz volt!:) néztem valamelyik nap az egyik webshopba az akril médiumokat- nem tudom, hogy ezek mik, csak azt, hogy gondolom a festéket lehet módosítani velük:D pl. a kristálypaszta mire jó?vagy a szivárványosító gél?( [link] még nagyon nagyon kezdő szinten festek csak, szóval lenne olyan kedves valaki, hogy elmagyarázza?:)))
2012. ápr. 2. 18:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem ezek a csillám stb médiumok inkább textúrák kialakításához jók azaz,hogy szemcsés vagy csillogó legyen a kép felülete,de nem próbáltam még, csak heavy gloss gélt,ami fényesítő és vastagító gél is egyben.
2012. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a heavy gloss az a "Ferrario Fényesítö gél 100 ml " néven jelölt termék?
2012. ápr. 2. 19:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs. Liqutex gloss gel medium amim van. Amúgy van hogy szokott lenni a Nagymező utcai művészellátóban technikai bemutató. Ha regisztrálsz náluk,akkor kapsz értesítést,hogy mikor lesz legközelebb.Jobb személyesen látni,hogy minek milyen hatása van.
2012. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

akvarell és akvarell ceruza. A többi nem jön be :\

báár az akril is tök jó, egy csomó anyagra tudok homogén szerűen festeni.

2012. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!