Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki csakúgy spontán kezd el rajzolni? Tehát nem gondolkodik, hogy mi lesz meg ilyesmik.

Figyelt kérdés

Már régóta rajzolok, de elég kevés rajzom van, ezt annak tulajdonítom, hogy még nem találtam meg az a stílust (ami esetleg egyéni), amivel bármikor lenne kedvem rajzolni, és az érzelmeimet kifejezni.

Amikor suliban vagyok, és unatkozok, akkor egyszer csak elkezdek rajzolni, nem gondolkodok, csak a rajzra koncentrálok. Valaki segítene nekem ezzel kapcsolatban? Ti hogy csináljátok? Gondolkodtok azon, hogy hogy nézzen majd ki a rajz, vagy csak elkezditek, és majd lesz belőle valami?


2012. ápr. 22. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én képeket is festek,na azzal így vagyok. De nem mindig csak ha rámjön...34f.
2012. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Először találd meg a stílusodat szerintem! Sokáig nekem is az volt a bajom, hogy hiába volt meg hozzá a tehetségem, és hiába jártam művészetibe, egyszerűen az eszközök amiket ott használtunk, nem voltak hozzám valóak. Aztán rájöttem, hogy mi az ami nekem való és már sokkal több rajzom van :) Nagyon sok mindenben lehet gondolkozni!

Hogy a kérdésre válaszoljak... Mivel én nagyrészt portrékat rajzolok, természetesen először kitalálom, felvázolom. Van egy pár festményem amit csakúgy elkezdem csinálni, hát elég érdekesek lettek :) Kísérletezésnek persze nem rossz ez sem.

2012. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, van így... Jól ki lehet aztán elemezni, mi is lakik a lelkedben... Merthogy ha a tudatot megkerülve, egyenesen a tudatalattiból alkotsz, akkor az sok mindent elmond... Rendkívül izgalmas dolog ez.
2012. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Utolsó: Igen, pont ez vonz az egészben, hogy mi rejtőzik a tudatalattimban. Ma úgy volt, hogy hozzákezdtem a rajzoláshoz, de egyszerűen nem ment. Ez miért lehetett?

2012. ápr. 22. 23:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Értekezleteken előbb-utóbb mindenki elkezd rajzolgatni.
2012. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" Ma úgy volt, hogy hozzákezdtem a rajzoláshoz, de egyszerűen nem ment. Ez miért lehetett?"


Mert első alkalom, lámpaláz. Sokadik próbálkozásra menni fog.

2012. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szoktam , néha elkezdek valamit és ha közben belelátok valamit a formába ,akkor előfordul,hogy elviszem abba az irányba és kiegészítem még dolgokkal.
2012. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Utolsó: Igen, pont ez vonz az egészben, hogy mi rejtőzik a tudatalattimban. Ma úgy volt, hogy hozzákezdtem a rajzoláshoz, de egyszerűen nem ment. Ez miért lehetett?"


A tudatalattid ellenáll... Gyakran történik meg, hogy a tudatunkkal elhatározunk valamit, de a lelkünk nem áll még készen.


Majd menni fog, próbálgasd szelíden... :)

2012. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek. :)
2012. ápr. 23. 20:43
 10/11 anonim válasza:

Én is szoktam olyat..


1x ki is rakták suliba :D

2012. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!