Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki csakúgy spontán kezd el rajzolni? Tehát nem gondolkodik, hogy mi lesz meg ilyesmik.

Figyelt kérdés

Már régóta rajzolok, de elég kevés rajzom van, ezt annak tulajdonítom, hogy még nem találtam meg az a stílust (ami esetleg egyéni), amivel bármikor lenne kedvem rajzolni, és az érzelmeimet kifejezni.

Amikor suliban vagyok, és unatkozok, akkor egyszer csak elkezdek rajzolni, nem gondolkodok, csak a rajzra koncentrálok. Valaki segítene nekem ezzel kapcsolatban? Ti hogy csináljátok? Gondolkodtok azon, hogy hogy nézzen majd ki a rajz, vagy csak elkezditek, és majd lesz belőle valami?


2012. ápr. 22. 17:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én úgy hogy előre kapok valami ihlette, ami egy gondolat vagy ilyesmi, és kigondolom azt, hogy mi legyen a rajzon. Aztán amikor neki kezdek rajzolni mindig ugy vagyok, hogy amit legelső vonalak, amiketfelraktam, az tetszik. Sokszor volt úgy, hogy kicsit bizonytalankodtam azzal, hogy talán nem jó, de végül odakötöttem ki, hogy ha újra probáltam is, rájöttem, hogy akkor is az első változat tetszik.:)
2013. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!