Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lehet rockos hangot csinálni...

Lehet rockos hangot csinálni magamnak?

Figyelt kérdés
Elég hülye hangom van..és pont egy rockbandán gondolkodok.. de kéne hozzá valami féle "rock hang" lehet ezt gyakorolni..nem ilyen üvöltösre gondolok hanem pl : hooligans ből a front ember olyasmi hangot...lehet valahogy ezt fejleszteni?

2012. máj. 11. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél inkább te a dobos.
2012. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2012. máj. 11. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
20 év alatt össze lehet inni és cigizni egy jó hangot... de ez nem épp egy jó megoldás.
2012. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pacsi ***** válasza:

lehet, nincs igazam, de szerintem a rockos hang attól rockos, mert egy kicsit rekettes. Ha nagyon szeretnél ilyet, akkor kiabálj meg bagózz sokat, de igazából egyiket sem ajánlom. Szerintem nagyjából bármilyen hanggal lehetsz rockénekes, lehet, hogy épp ettől lesztek egyéniek. Nem hiszem, hogy ezen kéne változtatnod. Amíg nincs ilyen hangod, addig feleslegesen mondod, hogy hülye hangod van:

https://www.youtube.com/watch?v=_lQBtBWGPlQ

2012. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem erre születtél akkor nincs mit erőltetni
2012. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan hangot akarsz mint amilyen Csipának van?

Na téged se foglak hallgatni!

Tudod mi az a Rock egyáltalán?

Hallgass Iron Maident, Tankcsapdát, Manowart, Nirvanát, Marilyn Mansont stb

2012. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyakorlással, kitartással menni fog, biztos vagyok benne. Erősítsd a hangszálaidat.
2014. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!