Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg tudom csinálni magamnak is?

Meg tudom csinálni magamnak is?

Figyelt kérdés

Eredetileg hátközépig érő, középbarna hajam van, most sötétbarna hajszínezővel van befestve. Nagyon tetszik a sötétbarna alapon lévő világosabb barna melír. Az lenne a kérdésem, hogy magamnak is meg tudnám csinálni itthon, vagy érdemesebb lenne fodrászhoz mennem?


Itt egy kép, hogy milyet szeretnék:

[link]


2012. ápr. 1. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább keress fel egy fodrászt. Én is kísérletezgettem itthon az "házi" melírral, de nem lett az igazi. Sapkával próbálkoztam, egyik tincs túl vastag, másik túl vékony... Hátul meg anyu segítségét kellett kérnem, aki még botrányosabban húzogatta ki.:D Ráadásul világosítani szeretnél, ezt csak fodrász tudja szépen, egyenletesen megcsinálni.
2012. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze ehhez fodrász kell egyértelmű! én fekete hajnál akartam vörös mellírt de nem lett belőle semmi persze csak árnyalat..:)
2012. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!