Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a képekről? (kissé felkavaróak)

Figyelt kérdés

[link]

Milyen érzéseket keltenek bennetek? Tetszenek az ilyen stílusú művek? Esetleg tudnátok mutatni hasonlókat?

(nem saját képek, csak érdekel mások véleménye)


2012. máj. 12. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Maga az eszközhasználat érdekes, de nem kedvelem a modern és posztmodern művészeteket. Egyszerűen nincsen múzsájuk, csak magukért és maguknak festenek, a közönséget kirekesztve. Amikor a vallástól elszakadt a társadalom, a művészek a felfedezésnek, az újdonságnak, önmaguk megismerésének éltek, de mára ez áthajlott egyfajta nárcisztikus agóniába. Azt gondolom, az önkifejezés és az alkotásvágy mellett kőkemény izzadtságos munkára is szükség van egy jó műhöz, amilyenek például a reneszánsztól a romantikáig születtek.

Hogy hol találsz hasonlókat kortárs szinten nem tudom, száz éve a fauvisták festettek hasonlókat.

2012. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szeretem a sötét dolgokat, de ezek valahogy nem jönnek be. Én nem a horrort, torz szülötteket szeretem, csak a halál+szerelem+fájdalom+szépség kombinációkat.
2012. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Azt gondolom,hogy elmeosztály terápiás részlegén születtek.
2012. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A téma egy dolog, valakinek bejön, valakinek nem. Viszont engem jobban zavar, hogy nem látok a képek mögött tehetséget. Szóval.. nem egy képzett, pontos, tudatos művész alkotásit nézem, mikor rájuk nézek, hanem egy "amatőrét", akinek a fele képe nem azért néz így ki, mert ez művészi koncepció, hanem, mert nem tudja máshogy. Az ötletei meg nem akkorák, hogy ezt elnézzem. Persze, valahol ez is szubjektív.
2012. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tetszenek. Érzéseket nem keltenek bennem, de ez valószínű nem a képek hibája.
2012. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdekes képek...jól mutatják a festő világát..vagyis ezáltal én elképzeltem neki egyet:)

szerintem van benne tehetség és kreativitás!

azt hiszem ha tudnék én is valami ilyesmit alkotnék...:)

2012. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pozitív érzést nem kelt bennem.A lakásba biztos nem tenném ki,hogy minden nap egy ilyesmivel szembesüljek...:D Egyszer megnézni oké,de többször már lehangoló.
2012. máj. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek tetszenek, az expresszionizmusra keress rá.
2012. máj. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Depressziót kelt bennem, és az sem zavar, ha esetleg torzak vagy aránytalanok. Mert mi van, ha egyébként meg tud rajzolni egy tökéletes arányú alakot, de ezekkel a képekkel nem az a célja. ez egyértelműen expresszionizmus.
2012. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!