Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a Photoshoppal készült képekről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. aug. 23. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy valaki k.vára unatkozik
2010. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kivágás, meg minden, szóval jól van megcsinálva - technikailag. De valamiért - talán a stílus, az összeállítás - nekem egyáltalán nem jönnek be.
2010. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit giccses lett talán...nem is tudom.Spontán jött az ötlet, mert volt alapom amit amatőr fotóként akartam kitenni (jelen esetben a híd és nád, az erdő, az út), aztán ezeket kiselejteztem és aminap elkezdtem photoshoppozni, aztán ez lett belőle.Először csak az Alice az erdőben, de amikor már több mint 150-en megnézték arra gondoltam,hogy csinálok még.Aztán jött a többi is magától.

Talán a túl giccses környezet szúrja a szemed, de azért választottam ezt, mert maga csodaország is egy nagy giccs.

2010. aug. 23. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal jobban tetszenének, ha nem a filmből kivágott képeket tettél volna bele.
2010. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 olyan kép van ami a filmből van a többi a promo plakátról.
2010. aug. 23. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első az tetszik,de a többi valahogy tényleg túl giccs, olyan zavaró,nem kellemes a szemnek.

De egyébként elég jól dolgozol:)

2010. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A giccs volt tényleg a lényeg:) Mert hát csodaország egy fantázia föld, ami a gyerekek álmából született átvitt értelemben:)


Azóta van még kettő..szintén giccs:D


[link]


[link]

2010. aug. 25. 00:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik. Nekem nem mond semmit, nem is meghökkentő, nem is túl szép. Olyan semmilyen.
2010. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy kérdésem lenne.Mi számodra a meghökkentő?Szeretnél véres húscafatokat látni?Esetleg egy olyan témát ami fontos?Mert például van olyan "munkám" is, ami az alkoholizmusről szól.Van szürreális világom, viktoriánus horrorom, operám,lábcipőm,hüvelyk pannám,fantasztikus négyesem, mi van a bőröm alatt kép is.

Nem tanultam sosem művészeteket.A magam erejéből és fantáziájából merítkezek.Sok ötletem van, csak nem könnyű megvalósítani őket, amikor az ember nem egy photoshop zseni.


De nézd meg ezeket, hátha jobban tetszenek majd:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. aug. 27. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:

A kiszáradt kezes, poharas bezártnőcis, na az már tetszik.

Meg volt pár jó fénykép az oldaladon.

(akinek az előbb válaszoltál).

2010. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!