Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a képekről? (kissé felkavaróak)

Figyelt kérdés

[link]

Milyen érzéseket keltenek bennetek? Tetszenek az ilyen stílusú művek? Esetleg tudnátok mutatni hasonlókat?

(nem saját képek, csak érdekel mások véleménye)


2012. máj. 12. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csakhogy a skicceiből, egyéb képeiből is kiderül: nem tud rajzolni. Ezt én látom a többi képében is. Mondjuk, én ezt tanulom, engem ezért zavar:) De, ahogy írtam: szubjektív.
2012. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A skicceit nem néztem meg. Mondjuk azt, hogy még van mit tanulnia, de legalább olyan képzőművész, aki ki is akar fejezni valamit, nem csak rajzol vakvilágba.
2012. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pedig minden második tizenéves ilyent rajzol, ha van egy kis ambíciója hozzá:)
2012. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, ment a zöld:) Igazából én sem tudom eldönteni, hogy csak ilyet tud rajzolni, vagy csak ilyet szeretne, utóbbi esetben pedig mi játszódhat le a fejében/lelkében. Azért is érdekelnek az ilyen képek, mert imádom a pszichológiát, és szeretem az ilyen műveket "boncolgatni".
2012. máj. 14. 00:23
 15/16 anonim ***** válasza:
ebben számomra nincs semmi felkavaró. egész jók.
2012. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mivel nem vagyok szakértő, és festeni sem nagyon tudok ezért csak mint laikus írnám le a véleményemet.

Én személy szerint tuti nem vennék meg egy ilyen festményt sem.Szóval nekem nagyon nem jönnek be, nem felkavaróak, csak, ha már vennék egy festményt, akkor ne legyek már szomorú akárhányszor ránézek..

2012. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!