Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek van tehetségem a...

Szerintetek van tehetségem a rajzoláshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek rajzolni:)

Mi a véleményetek? Érdemes foglalkoznom vele vagy hagyjam?


[link]



Igazából egy két részt összecsaptam(ami sok helyen látszik is) mert sietnem kellett..


2012. máj. 24. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva,nekem nem tetszik. De ettől függetlenül ha szeretsz rajzolni,gyakorolj,kitudja mi lesz
2012. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egy kicsit dolgozd ki jobban,tölts több időt az arányok megtalálásával és az árnyékolással.

Hány éves vagy?

2012. máj. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
15
2012. máj. 25. 06:35
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
nincs
2012. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van, aki még ilyet se tudna, nyugi.

Ha szeretsz rajzolni, akkor nem szabad feladnod, én is most állok neki kicsit komolyabban ismerkedni a témával.

Azt jegyezd meg, hogy rengeteget kell gyakorolnod, de kemény munkával, esetleg rajzszakkörrel, tanárral (?) el tudsz jutni egy szintre. Ez a mostani rajz nem lett a legjobb, a srác keze nem tudom egyáltalán mit keres ott. De ne is ilyenekkel kezdj, hanem egyszerűbb dolgokkal. Ha mindenképpen embereket szeretnél rajzolni, akkor szemből vagy profilból. Féloldalasan nem könnyű. :)

2012. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De hát ha nincs hozzá tehetségem akkor minek?
2012. máj. 27. 22:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, ismerek olyat, akinek eleinte borzalmas rajzai voltak, de nem adta fel, ráfeküdt a témára, rengeteg könyvet olvasott, neten tanult, szakkörökre járt és ma olyan rajzai vannak, hogy csak nézek.

A tehetség egy alap. Ha van jó, könnyebben rá tudod építeni az ismereteket, technikákat. De ha nincs meg teljes mértékben, akkor is el tudod sajátítani a rajzolás csínját-bínját. Írtad, hogy nagyon szeretsz rajzolni, hát akkor ne hagyd abba! :) Próbálj ki más témát, stílust, nézegess deviantart-on hátha valami megihlet. Próbálj meg szakkörökre járni, de rengeteg könyv is van ebben a témában. A nyár tökéletes arra, hogy fejleszd magad. :)

2012. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
nincs:S
2012. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
oké már felfogtam :)
2012. máj. 30. 19:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik!
2012. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!