Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tizen-, huszonévesek, harminca...

Tizen-, huszonévesek, harmincasok, jártok operába?

Figyelt kérdés
Ha igen, ha nem, miért? Mik a kedvenceitek, ha hallgattok ilyesmit?

2012. máj. 26. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

unokanővérem néha elvisz. szeretem, jó az:D Ami mostanság volt: Varázsfuvola, Xerxész--ebből jött egy kedvenc színész:

http://www.youtube.com/watch?v=8g34CYpSyuw nagyon hiteles:) <3

2012. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem az én világom.
2012. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Operát azt pont nem szeretem, de amúgy imádok színházba járni. A musicaleket kedvelem.

20/L

2012. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem, ha nagyritkán van pénzem egyetem mellett, akkor inkább buliba megyek, esetenként mozi a barátnőmmel.

21/F

2012. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem. Az opera nem igazán köt le, az az igazság, hogy nincs valami túl jó zenei hallásom. Vannak olyan komolyzenei művek, amik tetszenek, de nem igazán tudna szórakoztatni hosszabb ideig egy opera hallgatása, még ha a cselekmény érdekes is. Inkább a színházat szeretem. Esetleg rockopera, az még nekem is befogadható :)


25/N

2012. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem túl gyakran, pedig szeretem. 19L
2012. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az opera sajna nem az én műfajom, de színházba rengeteget járok. Főként musicalekre, rockoperákra. :D

16/L

2012. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem. Nem az én műfajom az opera, és annyira nem is vagyok igényes, hogy végignézzek/hallgassak egy színházi előadást. Elég nekem a rádió, sőt olykor képzeletben felidézek zenéket, azzal is el tudom szórakoztatni magamat.


Láttam régen a Lammermoori Lucia-t (Donizetti), Az Aidát (Verdi), a Varázsfuvolát (Mozart) és még néhány balettet.


A komolyzenét mindig is szerettem, ma is.

2012. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gepzene ***** válasza:
100%
Nálunk vidéken nincs rendes akusztikájú terem se, nemhogy opera. Pedig a népszerűbbekre néha költenék annyit, mint most utazásra nem!
2012. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Először is gyönyörű maga az Operaház. Imádok ott lenni. No meg az előadásokat is szeretem. Értek is a zenéhez, ez is biztosan közrejátszik a dologban.

A kedvencem egyértelműen Verdi, ő elég könnyed ahhoz, hogy a párom is élvezze, mégsem unalmas számomra. Legutóbb pont tőle néztük a Rigolettót.

2012. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!