Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tizen-, huszonévesek, harminca...

Tizen-, huszonévesek, harmincasok, jártok operába?

Figyelt kérdés
Ha igen, ha nem, miért? Mik a kedvenceitek, ha hallgattok ilyesmit?

2012. máj. 26. 15:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Havonta-kéthavonta járunk a barátnőmmel. 29/f
2012. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat mindenkinek, jöhetnek még nyugodtan! Örülök, hogy azért akad rajtam kívül is, aki felfedezte ezt a - sajnos eléggé - "öregedő" műfajt...


Mennek a zöld kezecskék!

2012. máj. 29. 09:35
 13/15 anonim válasza:
56%

Sajnos nem járok, nincs elég szabadidőm. :S

17L

2012. jún. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Operába járnék ha elvinnének a musical-eket jobban szeretem de oda is évente 1x megyek el

12/L

2012. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

mindig tukon ulve varom, hogy Anya ket operajeggyel alljon elo:D

nem tudom megmagyarazni, miert szeretem a mufajt, ahogy azok

sem tudjak megmagyarazni nemtetszesuket, akik egy ariatol kikeszulnek

egyszeruen jot tesz a lelkemnek az is, ha hallgathatom, ha pedig elobem enekelnek elottem az operaenekesek, csak bamulok, hogy mennyire csodalatos dolog az igazi zene, es milyen zsenialis dolgokra kepesek az emberek a hangjukkal

boldogga tesz, ahogy mast az tesz boldogga, ha szorakozohelyen mai szamokra tancolhat

utoljara a Toscat lattam Szegeden, azt nagyon szeretem, illetve Verdi Macbeth c. operajanak nyitanyatol es elso korusmuvetol is mindig raz a hideg:)

14/l

2015. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!