Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tényleg le kellene szoknom az...

Tényleg le kellene szoknom az animés, kedves kutyás képekről a másik stílusom, a sötét és félelmet keltőre? 19F

Figyelt kérdés

Van két meghatározó stílusom. Az egyik kedves, helyes, aranyos és boldog. Azt mondjak, erről kell leszoknom... Mert értéktelennek és szemétnek nevezik a másik stílusomhoz képest


Kedves képek


[link]


[link]


És a rémséges képek


[link]


[link]


[link]


Nektek mi a véleményetek? Tényleg át kellene állnom az ilyen sötét képek további alkotására?


2012. jún. 21. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a "rémséges" képekre szavazok. Egy fiú ne rajzolgasson csillogó szemű kutyusokat, és hasonlókat.
2012. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én meg arra hogy takard le azt a pinpong asztalt mert teljesen tönkre fog menni, de ahogy nézem már késő, tökre eldeformálódott szegény.
2012. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

14 38


Rendben, el tudom fogadni az érvelésed és véleményed


Vannak egyébként sötét képeken bellűl további témáim is


[link]


[link]


[link]


Tehát akkor inkább erre terelődjek?

2012. jún. 21. 14:48
 4/14 A kérdező kommentje:

14:47


A ping pong asztal a szomszédé! XD

2012. jún. 21. 14:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Adja nekem, majd én feljavitom:D
2012. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A "rémséges" képeid sokkal több tehetségről árulkodnak. Az anime stílus nagyon nem egyedi, pedig a művész attól lesz művész, hogy az egyéniségét szövi bele az alkotásaiba, nem attól, hogy egy "előre gyártott" stílust majmol. Találd meg a saját stílusodat, és abban alkoss. Én általában jobban kedvelem az életigenlő stílusú képeket, magam is ilyeneket szoktam alkotni, de a csillogó szemű, lila kutyusok és egyebek mind szemét, az ilyeneket felejtsd el. Rajzolhatsz vidám dolgokat, de ne ilyen szemét anime stílusban. Én a helyedben fognék egy lila, narancs vagy más vidám színű lapot és egy fehér krétát, és alkotnék rajta a "rémséges" képeknél alkalmazott stílusban valami vidámat... amely lehet akár egy fura jelmezbe öltözött, "lebegő" figura is. :)


Légyszi, ha megfogadod a tanácsomat és rajzolsz egy ilyet, linkeld be! Érdekel.:)

2012. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

14:58


Nagyon szépen köszönöm az észhez térítő kritikádat! :)


Ha lesz majd ilyen képem, elküldöm Neked privátban! :)

2012. jún. 21. 15:02
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem mindenképpen csináld azt, amit mások mondanak neked, nehogy véletlenül saját véleményed, elképzelésed legyen.


Paff.

2012. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

15:16


Még formálódóban vagyok. Egyenlőre még képlékeny a világ, élet képem és az alkotói ízlésem is. Egyszerűen csak nyitott vagyok új dolgokra is amiket javasolnak (és nem "megszabnak", csak javasolnak) Ha valami nem tetszik vagy nem értek vele egyet, akkor azt is közölni fogom

2012. jún. 21. 15:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szigorúan vesszük, mind a két stílusod messze áll még a "valódi" művészettől. Bár a kiskutyásokról még egy laikus is egyértelműen meg tudná mondani, hogy giccs.


Ami viszont a technikát illeti, az általad "rémségesnek" nevezett képeken szebben látszik a technikai tudás, sőt, vannak közöttük, ahol kifejezetten érdekes a rajz technikája maga.


(Ui.: Ugye nem te vagy az, aki minden hónapban feltesz egy ehhez hasonló kérdést...? Mert ha valóban művész akarsz lenni, akkor vagy fősulin/egyetemen megérted az egész művészetet, vagy "A Nagyoktól" tanulod meg, például úgy, hogy az ő - például Delacroix, Van Gogh - naplóikat, levelezéseiket olvasod. Igen szépen leírják, ők ketten kiváltképp, hogy miről ismerszik meg a művészet.)


A rémséges képeiddel kapcsolatban azt tudnám mondani, hogy igen biztató a rajztechnikád, és ha majd igazán tartalommal bíró és megkomponált képeket készítesz, akkor azt mondom neked, hogy még lehet belőled valaki. (Művészet terén, úgy értem.)

2012. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!