Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Methandienone 10mg La Pharma-s...

Methandienone 10mg La Pharma-s mi a véleményetek róla? két haverom vett a terembe és a tabletták szine nem egyforma! Az egyik világos kék a másik sötét kék szerintetek melyik az eredeti? (linkek lent) vagy mindkettő fake.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. márc. 16. 16:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Clint remélem te is írsz.. mert mindenütt azt olvasom hogy benned és a hozzá értésedben mindenki megbízik!!
2011. márc. 16. 16:15
 2/12 anonim válasza:

szerintem a világos kék tabi az eredeti de nem biztos

ezt k@rva nehéz megmondani..ha beszedi kiderül szerintem ez az egy módja van hogy megtudja mit is vett...ez van ez egy ilyen játék vagy bejön vagy nem!!

2011. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 clint ***** válasza:
a képen mindkettő eredeti. Hologramm, bontatlan nejlonos doboz.
2011. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ezeken nem volt nejlon csak hologram...az gáz???

am hologram az jó lecsekkoltuk csak nejlon nincs rajtuk

2011. márc. 16. 17:43
 5/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Tökmind1 a nejlon meg a hologramm is, azt is hamisítják:D Próbáljátok ki. Ha nem gyanúsan olcsón vették, akkor talán nem pezcukor.

2011. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a La Pharma az ugyanolyan thaiföldi UGL mint az összes többi. szerény véleményem az, hogy szinte mindegy is mi van a csomagoláson úgyis ugyanaz a hatóanyag van benne. bár manapság már az UGL-t is hamisítják :) én a sötétkékkel találkoztam, nálunk azt eszik, még nem halt bele senki se.
2011. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ezek szerint puding próbája az evés..:)

a gyanúsan olcsó az számodra mit takar pontosan???

2011. márc. 16. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Gyanusan olcsó az ami a normál árnak mondjuk a feléhez közelít. Egyébként fogalmam sincs hogy mennyiért megy most, nem használtam még.

2011. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nálunk 4500-be van egy dobozzal....
2011. márc. 16. 20:42
 10/12 anonim válasza:

az reális ár...már csak az legyen benne aminek kell..:)

de ha Algopirin az jobb mintha metil lenne.de tudtommal az La-s cuccokat nem szokták metillel felütni

2011. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!