Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen fotókat készítsek...

Milyen fotókat készítsek felvételire?

Figyelt kérdés
Felvételire készülök a nyáron Média szakra, a rengeteg dolog mellett egy 5-10 képből álló mappát is kérnek, amiket én készítettem. Ti miket ajánltok? Milyen fotókat készítsek, esetleg mikről? Tudtok adni példákat, vagy honlapokat ahol kapnék jó ötleteket? Olyan fotókra lenne szükségem amiknek mondanivalója van, amikről beszélni lehet, és mesélnek a képek. Amik csak simán szépek, aranyosak, jól néznek ki, azok ide nem lesznek elegendőek. Várok mindenféle segítséget. :)

2012. júl. 2. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kérnek TŐLED képeket mert a TE ÖTLETEIDRE kíváncsiak és nem a miénkre. Légy kreatív és oldd meg. Ha másokat másolsz nem fogsz előrejutni!
2012. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek. Annyi tippem van mégis, hogy fotózz néha úgy is, hogy nem tudják, hogy fotózod őket. Tartsd nyitva a szemed, lásd meg a témát, és azonnal tüzelj.
2012. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy portré legyen benne valakiről,mert az sokat mutat abból,hogy állsz az emberekhez. A cél szerintem az,hogy minél többet mutass meg abból,ahogy látod a dolgokat,amilyen ötleteid vannak.Esetleg egy 3 képes kis sorozat sem árt valamiről..
2012. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az sem baj, ha összefüggnek a képek, tehát egy téma köré gyűlnek. A plázázástól a BKV-sokig bármi lehet, ezt döntsd el te.
2012. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is jó ötlet. Látják belőle ,hogy kidolgozod a témát, nem csak véletlen kattintgatsz.
2012. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

meglehet szerkeszteni a képeket?


sztem legyen kreatív az alkotás:) ne csak egy dologról szóljon, összetett

2012. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet. bármit
2012. júl. 4. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!