Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a történet? Nem hosszú.

Figyelt kérdés

Senki lánya

Senki lányának hívnak, kik már várnak rád. Kik neveden szólítanak, és teljes vigaszt nyújtanak neked. Édes hangon hívnak el, de csak ígérnek csupán. Szavuk ki hallotta velük tartott mind, s bizonyíték nincs, hogy mondandójuk igaz. Talán hazug szó minden mi elhagyja ajkaik, mert egytől-egyik gyilkos az, ki szívén szárad több milliárd lélek. Kegyelmesnek tűnnek, de könyörületlenek, kedves hangon szólnak, de ordítják neved. Nem akarsz még menni, de elnyomják hangodat, s helyébe sajátjukét teszik, hiába minden ellenállás, győztes már a hívó hang. S te mész, amerre hallod, vak szemedből könny szivárog, mikor tudod, hogy többé nem leszel, mert arcod előtt másnak célja ég.

Nem hallod azt, ki a szeretet nyelvén szól hozzád, mert elvakít a mélység. Búcsúzol a gyönyörű múltól, mely életre keltett, minden mennyei lelket. Mely életre keltett téged is. Most visszafordulnál, még érzed, hogy megszólítana, és visszavár kiben mindig bízhattál. Megállsz egy percre, megfordulsz felé, s vak szemedre ismét fény kacsint. Reményt kelt minden szívben, mosolyt hoz minden arcra, megszabadít minden lelket kit láncra vertek egykor.

Haladnál felé, de lábaid nem mozdulnak, lassan ismét sötét lesz az ég. Ez csak egyirányú út, mely a hangokhoz vezet, kik azt mondják, gyere jobb lesz így neked. Jól tudod, hogy nem így van, mégis tovább mész, reményed már nincsen hamis célba érsz.

Senki lánya nem leszel, ha majd köztük leszel, mert a holtak egyedül vannak, míg véget ér a végtelen világ.


2012. júl. 28. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, bocsi. Sok helyen érthetetlen és zavaros.
2012. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Először amikor elolvastam nem értettem de másodszorra (lassabban olvasva) már megtetszett,viszont nem tudom hogy most drámaira vagy lehangolóra akartad írni.
2012. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. Kiadták már?
2012. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kritikus, hogy a milyenségét megítéljem. A mondanivalóját viszont sejtem. Mintha egy öngyilkosságra készülő személy vallomása lenne. Valakié, akivel negatív erők azt próbálják elhitetni, hogy a halál után már semmi nem fáj. Ez a személy viszont nem teljesen hitetlen Istennel szemben, hiszen sejti, hogy ezek az erők csalók.

Nem értem viszont, miért nem ad ez neki egy kapaszkodót.

2012. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Készülőben van egy 2. rész, melyben ettől az erőtől, megkapja a segítséget, amit senki más nem tudott biztosítani. Főleg nem Ő saját magának. De nem akarom hogy szirupos és hihetetlen legyen, így várok a megfelelő alkalomra és ihletre. :)


u.i.: Egyébként elég jól megfejtetted a mondani valóját..


És nem adták ki.. De nem is valószínű hogy valaha fogják.. :)

2013. jan. 14. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!