Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nem hiányzott szerintetek?

Tom Benko kérdése:

Nem hiányzott szerintetek?

Figyelt kérdés

Az Olimpia megnyitóján volt Sex Pistols, de szerintem ebben az esetben még simán odafért volna a Black Sabbath, a Judas Priest és az Iron Maiden is. Szerintetek?

(Mondjuk én eleve örülök, hogy végre valak.)i a nehezebb műfajokból is mer vállalni.)



2012. júl. 29. 03:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A Sex Pistols azért jóval populárisabb, mint amiket felsoroltál. Ráadásul az a szám egy angol belsős poén volt, ha tudod miről szól és ismered a történetét. Ez ilyen angol humorérzék, a többinek semmi jelentése nem lett volna, az nem érv, hogy et ezeket a zenéket szereted. Amúgy ha megnézed igyekeztek több műfajból válogatni. Tehát a "keményebbek" közül is csak 1 volt. Amúgy meg más műfaj is, mert a felsoroltak közül a Sex Pistols punk vagy punk-rock, a többi pedig kb metal. Azért popularitásában nem ugyanaz... A Sex Pistols az kb Metallica szintű ismertségű és népszerűségű zenekar, a többi azért, bár megvan a speciális rajonló tábora, nem.
2012. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy a MOTÖRHEAD. Egyébként szerintem a Sex Pistols pont hogy nem fért volna bele, mivel államellenes volt és mindent támadott, ami például az olimpia értékrendjébe beletartozna.
2012. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
@1: És a Queen-nek mi jelentése volt? Egyébként ha már itt tartunk - A punk soha nem volt és nem is lesz populáris. Az, amit a sok majom punknak nevez, annak semmi köze ahhoz, ami valójában az. Másrészt minimum a Maiden legalább olyan rajongótáborral rendelkezik, mint a Metallica, ha nem nagyobbal. Ha pedig más műfaj, akkor még inkább illet volna lennie...
2012. aug. 1. 22:57
 4/5 anonim válasza:

Örülök hogy punk került be. Náluk ez szinte "nemzeti érték" már. Jagger is lovag, meg mennyi volt-drogos művész még.

De a jó öreg brit heavy metal sosem lesz ennyire rivaldafényben egy olyan közösségben, ahol a mai divatzenét hallgatók is erősen jelen vannak, a műfaj mindig is a feketébb bárányok között lesz, s csak más, nehezebb úton lesz elérhetőbb azok számára, kiknek még ismeretlen.

Pedig megnéztem volna, ha egy II. VH-s bombázó repülőgépes Motörhead-koncert lett volna, vagy Rob Halford bőrgatyában ostorral üti-vágja a Harley Davidson-ját, közben meggyújtották volna a lángot. Ozzy meg villámokat szórt volna a szemével, leharapna denevér-és galambfejeket stb...

2012. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ja rohadtul hiányoltam. Főleg a Maident. Amúgy gondolhatja bárki hogy a Sex Pistols populáris meg minden, de nincs benne semmi érték. Ha jól tudom az értékekről is szólt a megnyitó. Az Iron Maiden messze a legkultúráltabb "keménybb stílusú" zenekar lett volna. A Queen is be került, és nem hiszem, hogy csak a 80 as popdalaik miatt.

Valaki írta hogy a Metallica olyan híres mint a Sex Pistols, nos lehet hogy a kettőt összehasonlítani nem lehet, amúgy meg a Maiden se sokkal marad el a Metallicától. A metalosok közt ugyanolyan népszerű mindkettő.

Én ahogy megláttam ezt a részt a megnyitón rögtön a Maident, vagy a Priestet vártam.

Ja tényleg és a Zeppelin se volt, úristen.

2012. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!