Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a versről?...

Mit gondoltok erről a versről?! Hobbi szinten lassan egy éve írok verseket és kíváncsi vagyok a barátaimon kívül mások mit gondolnak róluk.

Figyelt kérdés

Megrázó gondolatok járnak a fejemben, mért’ vertél át máig nem értem,

Hiába gondolkozok, nem jövök rá, mégis mért volt jó, hogy reménykedni hagytál,

Tudtad Te jól, hogy csak álcát mutatsz, s én meg voltam olyan hülye, aki utánad kutat…

Mindent megtettem volna, amire csak kérsz, még ki nem derült, hogy Te a barátnődnek ’ élsz ’…

Én összetörtem, úgy éreztem semmi sem sikerül, s ott maradtam nélküled egyes egyedül…

Nem beszéltünk többet, azóta sem már, s most mégsem tudom, hogy ez szerencse vagy kár…

Pedig ’ egyszerűen ’ hangzik mit kéne, most tegyek, nem többet, minthogy örökre elfelejtselek…

De hiába minden, s hiába gyűlöllek, a gondolatok rólad eltűnnek, majd újra előtörnek…

A szívem legmélye valahol még vár rád, s talán még most is tudnálak szeretni, ha hagynád…

Az eszem viszont azt mondja, ’ mégis mit művelsz?! ’, most is rá gondolsz mikor folyton csak átvert…

Nem volt köztünk semmi, én mégis úgy érzem, mintha a szívemnek egy darabját tépkedném ki éppen,

És bár hiába, tudom, hogy el kell, felejtselek, emlékezz majd rá, hogy én csak téged szerettelek…


2012. aug. 18. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs éppen vers formája. Tartalmilag és formailag sem valami eredeti. Közhelyes. Inkább egy közhelyes elbeszélés mint vers. Ne haragudj, sokat kell még fejlődnöd. Nagyon sokat.
2012. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az elözönek igaza van. Olyan mintha pl. a barátnödnek írtál volna egy szerelmes versikét, amivel tudatod az érzéseidet felé, és nem azzal foglalkozol, hogy vers legyen, hanem hogy a szerelemröl, csalódásról... szóljon.

Úgy írd hogy verses formája legyen,a szöveg is, és mintha egy tényt mindenkivel közölni szeretnél, nemcsak a barátnöddel....próbáld nem megszemélyesíteni, hanem általánosságban beszélni róla!!

De am kezdetnek nem rossz..sok sikert!!

2012. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, köszönöm az őszinte véleményt. Tényleg nincs vers formája, ezt magam is tudom. Nem is szeretnék költő/író lenni, csak jó érzés kiadni magamból a dolgokat 'verseken' keresztül. Habár így visszagondolva nem ez lett a legjobb ami eddig sikerült. Sokat fogok még gyakorolni és remélem egy idő után javítani tudok rajta, hogy jobban versesebb legyen, komolyabb megfogalmazással.
2012. aug. 18. 23:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Először is, csak, hogy tisztázzam, lány vagyok és ez egy fiúnak szól(aki nem tud róla). Másodszor pedig, tőled is köszönöm, hogy elmondtad a véleményed, tényleg hasznos ilyeneket olvasni. És megfogadom, próbálkozom úgy írni, hogy más számára is legyen benne valami kézzel fogható, ne csak saját magamnak íródjon. És köszönöm, próbálkozni fogok!
2012. aug. 18. 23:13
 5/6 anonim válasza:
Ez inkább próza és nem vers. De tetszik,mert a szívedből jön és mert ismerős az érzés.
2012. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg szívből írtam, és köszönöm, örülök, hogy tetszik.
2012. aug. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!