Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Régen úgy volt ha jól tudom,...

Régen úgy volt ha jól tudom, hogy az egyetemek órái nyilvánosak, csak papírt nem kap róla az ember, ha nem iratkozik be. Ma is így van?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb előadásra simán be lehet menni, nem nézi senki sem, ki vagy. Gyakorlatokra már nem.
2012. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elméletben igen, gyakorlatban azért a kisebb létszámú csoportoknál jobb, ha megkérdezed az oktatót, hogy beülhetsz-e. Egy kétszáz fős előadóterembe nyugodtan beülhetsz, észre sem fognak venni.
2012. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előadásra bemehetsz, senki sem nézi. Gyakorlatra csak a gyakorlatvezető engedélyére ülhetsz be.
2012. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De a legtöbb egyetem nem tudok az órarendhez hozzájutni, mert ahhoz az elektronikus rendszerbe kéne bejelentkezni. Nem kéne az órarendnek is nyilvánosnak lenni? Ezt szabályozza valamilyen törvény?
2012. szept. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!