Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Gengszteres, maffiózós történe...

Gengszteres, maffiózós történetet készülök írni. Ötletek? (cselekményhez, karakterekhez, stb. )

Figyelt kérdés
Bár hobbiból gyakran írok, ez a téma eddig új a számomra. Valami bandaháborús, gengszteres, maffiózós, kalandos, esetleg krimiszerű történetet szeretnék írni (esetleg némi szerelmi szállal megfűszerezve). Mivel nem nagyon vagyok otthon ebben a témában (alapműveket, pl. Keresztapa, természetesen olvastam), adjatok, légyszi, ötleteket arra, hogy mi szokott lenni egy ilyen regényben! Tipikus események, karakterek, helyszínek, igazából bármi jöhet, ami jellemző egy gengszteres történetre.

2012. szept. 17. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

nézd a Castle-t :)


krimi sorozat amiben egy író(Castle) aki krimit ír és pluszba szerelmi dolgok is vannak benne pl a munkatársát Becket nyomozót a könyvében Niki Hitt-nek hívja és ő a karakter, lehet kicsit hülyén írtam le :D na mindegy nézel belőle pár részt lehet hogy segít , imádom a sorozatot :)

2012. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
-,-.pé
2012. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyit javasolnék, hogy kevés legyen benne a szerelmi szál. Valamennyi persze a legtöbb műben jó meg elfér, van ahol kötelező de ne legyen nyálas. :)

Tipikus karakterek hmm.. esetleg egy paranoid-skizofrén?

2012. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A GTA-ból a gengszteres részhez lehet jó ötleteket szerezni, hiába "csak egy játék".
2013. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Itt olvasd el a "Történet" részt ez egy jó kis történet!
2013. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jah a link lemaradt :) itt van: [link]
2013. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!