Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha vonzódok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha vonzódok kitalált karakterekhez?

Figyelt kérdés

Van 1-2 akiért majd megveszek, pedig nem is létezik.

pl Neytiri az avatarbol ezzel a nézéssel, kikészít. :O

[link]


Meg vannak kulonbozo anime filmek is:S


2011. ápr. 22. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ronda, tehát legalább egyikünk nem "normális".
2011. ápr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó nagy tufa orra van! XD
2011. ápr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem is ronda, de amúgy meg normális.
2011. ápr. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem probléma, ha néha-néha ránézel egy-egy ilyen képre, de azért tudd, hogy mi a kitaláció és mi a valóság és próbálj meg inkább hús-vér lányok után érdeklődni a kitalált anime figurák&Neytiri helyett. :) Én is mondhatnám, hogy pl az Avatarból Sukko jó pasi lenne, ha LÉTEZNE, de épp ez a lényeg. ;) Lehet valami a kedvenc sorozatod, vagy meséd, animéd, de ne válj mániákussá, hiszen ők sosem fognak létezni, sosem lesznek számodra többek, mint egy-egy mese. Próbálj meg inkább nyitni az emberek felé, barátkozni, eljárni szórakozni, hidd el, azután majd szép lányok képeit fogod nézegetni Neytiri helyett. :)
2011. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát álmodozni minden esetre lehet (még ha elég fura is), de ez semmiképpen ne helyettesítse a valódiakat
2011. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is ronda:O

amugy szerintem teljessen normális. régebben énis ilyen voltam.:D

nekem a narutoból a sasuke volt aki nagyon tetszett meg a south parkból a stanly #________#

demég szinte mostis..:)

2011. ápr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!