Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez nagyon nagy baklövés, vagy...

Ez nagyon nagy baklövés, vagy egy rendes ötlet?

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék színésznő lenni, és bár tudom, sokan mondják ezt, de úgy érzem, hogy nekem tényleg annak kell lennem.

Eddig sok helyen voltam, de egész életemben a családom és az osztályom is meg alázott, és ezért sose mertem semmit, pedig tudtam, hogy képes lennék rá, és erre már több jel is utalt..

Járok színjátszóba, de úgy érzem, hogy szükségem van a arra, hogy egy kicsit "dolgozhassak így", nagyon szeretnék, ezért kitaláltam, hogy elmegyek abba a színházba ahol a kedvenc magyar színésznőm dolgozik, és megmondom neki ezt, és hogy nagyon szeretnék színházban dolgozni, és hogy nem tudna e ebben segíteni... szerintetek hülyének nézne, mert nem merek bárkit is megkérdezni, mert úgy érzem, hogy lebeszélnének, de én annyira úgy érzem, hogy jó lenne!

16/L



2012. szept. 18. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
16 évesen egyetlen színház sem fog alkalmazni. De később sem biztos, hogy lenne sikered. Ott is nagy a tülekedés.
2012. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha megfelelően környékezed meg az illető színésznőt, akkor még akár szerencséd is lehet, lehet, hogy szimpatikusnak talál, és segít. Vagy kereshetsz amatőr ill. kamaraszínházakat, társulatokat, bármilyen ilyen kört, ahol el tudod kezdeni, és akkor szépen haladhatsz egyre előrébb, egyre nagyobb, jelentősebb társulatokba.
2012. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat :)
2012. szept. 18. 18:03
 4/6 DarkPurple válasza:
Hm. hát én is szeretnék színésznő lenni, ha szembejönnének velem az utcán nem kéne kétszer mondaniuk, hogy legyek az. és most figyelj: ne hagyd hogy megállítson bármi is (pl életkor) abban, hogy színésznő lehess! Ne feledd a gyerekszínészeket! Nem is tudom, nem rossz ötlet az, hogy elmész a kedvenc színésznődhöz, biztos megértené, hogy 'mi van benned', azaz mennyire szeretnél színésznő lenni. Én azt javasolom, hogy továbbra is járj színjátszóra, érdeklődj a tanárodtól, és csatlakozz pár ilyen hogy is mondjam színészeket, modelleket foglalkoztató céghez, remélem valóra válik az álmod! :)
2012. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De cuki vagy utolsó, köszönöm nagyon a választ! :) Te hány éves vagy? :) Te jársz valahova?
2012. szept. 22. 07:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg statisztaszerepeket megcsípni. Vagy akár a tvben menj el háttérben tapsolónak és próbálj meg ott ismerkedni, kapcsolatokat építeni. Meg ha van időd, legyél több amatőr társulatnak is a tagja és természetesen ilyen irányba tanulj tovább. Érdemes neves tanároknál ének- vagy táncórát venni, ha nagyon ügyes vagy, lehet be is ajánlanak valahova, mert nekik nagyon jók a kapcsolataik.
2012. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!