Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a Macskák...

Mi a véleményetek a Macskák és Az operaház fantomja című musicalekről?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a Macskákat láttam,isteni volt,az elején jó állni a nyitány számnál,és várni,hogy elhúzzák a függönyt,meg a villogó macskaszemek,kedvenc részem a hintás rész és Grizzabella útja a végtelenbe,most márciusban lesz a darab 30 éves,remélem lesz ünneplés
2012. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Az operaház fantomja könyvben fantasztikus, remek, kiváló, nagyszerű, lenyűgöző. A musicalváltozatban van pár kiváló zeneszám, amelyek méltán váltak klasszikusokká, a történet viszont pár igen lényeges dologban gyökeresen eltér a regénytől - sajnos. A musical őszintén szólva nekem csalódás volt, a zenék jók, de nem tudtam napirendre térni afelett, hogy a történetet úgy átírták, hogy gyakorlatilag teljesen másról szól, mint a regény.
2013. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Januárban láttam a Madách Színházban a Macskákat, és elmondhatatlanul jó volt! Nagyon tetszett, szerintem igen tehetséges színészeink vannak, fantasztikusan adták elő. Mellesleg, ha összehasonlítod az angol verzióval, meglepő lesz a különbség. Szerintem a hazai előadás sokkal élettel telibb, a szöveg pedig frappánsabb, mint az angol, de persze azt sem szabad teljesen leírni.

Webber mindkettővel hatalmasat alkotott. Az Operaház fantomja nekem személyes kedvencem, először kislányként színházban láttam, aztán megnéztem a Gerard Butler-féle filmet, és halálosan szerelmes lettem. (Nem, nem a főszereplőbe, a történetbe.:D) Azóta is keresem az alkalmat, hogy újra megnézhessem színházban is.

2013. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!