Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan válhatnék ismertebb a...

Funkyboy135 kérdése:

Hogyan válhatnék ismertebb a költészetben? Hogyan indulhatnék el az útján?

Figyelt kérdés
Várom tanácsaitokat!

2012. okt. 20. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
ELÖSZÖR megtanulsz magyarul irni és fogalmazni - mert a három mondatodból kettö nem jól van fogalmazva.
2012. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2012. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha ezzel a fogalmazással szeretnél egy lépést tenni a költőiesség felé, akkor nem sikerült.

Próbálj először is verseket írni, amiket megmutatsz egy hozzáértőnek.

2012. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Jótanács: FELEJTSD EL!!!!

Nekem égne le az arcomról a bőr, ha Petőfi, Ady, Arany (végtelen hosszú listát írhatnék) anyanyelvén és országában ismert költő lehetne egy olyan csíra, aki - szó szerint - három mondatot nem tud megfogalmazni érthetően.

Próbálj meg inkább festi. Manapság bármilyen színes krikszkraksszal híres festő lehetsz, ha tudod, kivel kell lefeküdni, és milyen bulvármagazinokban szerepelj. Legfeljebb kubistának vallod magad, és sértődötten közlöd, hogy nem értik a művészeted. :(((

2012. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Hosszú évekig írjál verseket, gyakorolj, és kérdezz meg kívülálló hozzáértőeket a verseid minőségéről(a család, barátok túl elfogultak). Vedd elő a régebbi zsengéidet, írd át, dolgozd át. És talán majd egyszer, több száz verssel a hátad mögött, és egy-két publikációval az ismertebb irodalmi folyóiratokban lehet esélyed a széles körű elismertséghez, és egy kötet megjelentetéséhez.

De mindenek előtt: tanulj meg helyesen fogalmazni és írni.

2012. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először megtanulsz helyesen írni, aztán meg költeményeket írni. Ezután gondolkodj az ismertté váláson.
2012. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csatlakozom az előttem szólókhoz, de azért még megkérdezem: írtál már akár egyetlen verset is?
2012. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írj és írj és írj .És olvass elismert klasszikusokat.És tanulj és gyakorolj verstant.

Ha van tehetséged,idővel beindul,ne félj.

2017. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!