Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik irányba indulhatnék?

Melyik irányba indulhatnék?

Figyelt kérdés

Tavaly diplomáztam közgazdászként. Angolul tárgylóképes szinten beszélek, olaszul, németül középfokon.


Hátrányom, hogy 30-hoz közeledve vagy nem hivatalosan dolgoztam, vagy saját vállalkozásban, vagy értékesítőként (alvállalkozóként).


Kimentem egy állásbörzésre és az alábbi lehetőségeket vázoltam fel magamnak:

- ráfekszem a nyelvtanulásra, megpróbálok minél több nyelvet minél magasabb szintre vinni és ez lesz a fő erősségem

- megpróbálok egy gyakornoki programot, emellett szintén fejleszteném a nyelvtudásom - de kevesebb időm lenne rá, ezért lassabban haladnék.


A második verzióval kapcsolatban "aggályom", hogy nem vagyok-e túlkoros hozzá, illetve valóban megéri-e egy ilyen program.


Mit tennétek a helyemben?


2012. febr. 24. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A helyedben a nyelveket fejleszteném, és olyan tudásra tennék szert, amit önállóan is tudok használni, nem szorulok munkáltatókra.
2012. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!