Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a kislányról?

Mit gondoltok erről a kislányról?

Figyelt kérdés

Találtam tegnap egy videót, miközbe keresgéltem.. Énektanár vagyok. Mit gondoltok, hogyha felkeresném , akkor érdemes lenne tanítani? a többi videóit még nem néztem. De érdemes lenne...? :)

Oláh Ibolya - Magyarország : http://www.youtube.com/watch?v=bykbw5r_CEE&feature=plcp


2012. okt. 30. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fülemet kifejezetten bántja... másba is belehallgattam, és nem tetszik. Rossz, ennyi.
2012. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de milyen énektanár az, aki maga keresi a tanítványokat? Lehet, hogy az ország másik végén lakik, akkor azért nem éri meg tanítani...

Ráadásul hogy találtál rá rögtön azon a napon a videóra, amikor feltöltötte a lány?


Egyébként a lány hangja nem rossz, a felvétel minősége viszont nem túl jó (de ez technikai részlet, nyilván nem lehet profi stúdióban minőség :D )

Tehát ha ezzel akarsz (vagyis akarod tanítani) akkor menj tanárhoz (vagyis tanítsd!)

2012. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
szerintem elég hamisan énekel.. nem egy tehetség
2012. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kerestem. Este/éjjel beszélgettem egyik külföldi ismerősömmel, és gondoltam hogy meghallgatok egy zenét mert énekelni akartam. És ugye a magyarországot kapcsoltam be és megláttam ezt a videót. Azért szeretném felvenni vele a kapcsolatot, ha messze van hagyom az egészet:) Gondoltam talán lehet a hangjából valami, mert valahol jó, valahol nem. meg néztem ott oldalt a leírást vagy önéletrajzot ( nemtudom hogy nevezik ) hogy fiatal stb.
2012. okt. 30. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:

ja, nekem is fura, h nem téged kérnek fel, hanem te keresel tanítványokat, ráadásul szakember létedre nem tudod eldönteni, h érdemes-e foglalkozni a kislánnyal vagy nem...


szerintem egyébként nem érdemes. nem igazán tehetséges, úgy van hangja, h belefér az iskolai énekkarba. nem mindenkiből lesz festő, aki általánosban 5-ös volt rajzból. benne nincs meg az a plusz.

2012. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon erotikus a hangja a lánynak. B@ssza a fülemet. És akkor finom voltam. A hangokat sem találja el, a ritmust sem érzi, a hangsúlyt sem használja, és nem bújhat a rossz minőség mögé, mert a rossz hangminőség ennyire nem tud torzítani... Mondom ezt laikusként.
2012. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Borzalmas.
2012. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!