Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Baj, ha azt hiszem a verseimrő...

Baj, ha azt hiszem a verseimről, hogy jók?

Figyelt kérdés
Mostanában elkapott az ihlet és írtam pár verset, amik persze elég nevetségesen rosszak lettek :D De jónak érzem őket, vagyis hát néha azt gondolom, hogy mekkora király vagyok és legszívesebben megmutatnám valakinek, de szerencsére eddig mindig győzött az eszem. Ez baj? Nem akarok nagyképű lenni, még magam előtt sem, főleg jogtalanul.

2012. nov. 16. 19:38
 1/9 A kérdező kommentje:
15/f
2012. nov. 16. 19:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj:D Én egyszer írtam egy történetet, odaadtam anyának, nem tetszett neki, de szerintem továbbra is királyság!!!:))
2012. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj:D Én is tök királynak tartottam a verseimet amikor nem is lettek olyan jók. Én 5 évesen írtam ez 1. versemet vagyis nem írtam mert még nem tudtam írni, hanem Anyának diktáltam és ő írta le. Anya persze oda volt totálisan, hogy "Jajj a kicsi lányom költő!!" Így idősebb fejjel elég béna versek de én akkor is királynak érzem őket:DD
2012. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van valaki akinek tetszik meg akkor is ha rosszak a verseid!

Ez a jo a müveszetben...

2012. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
érdekes, köszi :) ment a zöld pacsi :D
2012. nov. 16. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan! Már,hogy lenne baj?! :D

Én is volt,hogy írtam tökre érthetetlen novellát,de én mégis majd megőrültem az örömtől,hogy "Milyen jól sikerült,hűűű!!!" :DDD

Aztán rájöttem,hogy tényleg nem lettek olyan jók,majd átírtam őket,s jobban tetszettek. Meg régebben is amiket anyának,mamának diktáltam,azokat is dicsérték persze,meg nekem is tetszettek,most visszaolvasva,nem nagy számok. Persze akkor még csak 5 éves körül voltam,szóval naná,hogy nem mesterművek,de a koromhoz képest eléggé jók! :D

2012. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as: én pontosan ugyanezt csináltam, bár én már tudtam írni, de csak nyomtatott betűkkel, és úgy marha kényelmetlen lett volna megírni. :) Csak én folytattam is. Kérdező, nincs ezzel baj. Jó, hogy Benned felmerül, hogy esetleg rossz. Esetleg kérd ki valaki véleményét. Nem mindegy, hogy tényleg rosszak-e, vagy fejlődőképes kezdeti versek.
2012. nov. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is mostanában kezdtem neki a versírásnak :)

Nagyon szeretek verset íirni,kiirni magamból a gondolataimat :) 15/

U.I. tanács: regisztrálj a poet.hu--ra ott el fognak ismerni biztosan

2013. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ez de rég volt már :D


azóta mennyi minden történt.

2013. szept. 2. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!