Adele Jonas kérdése:

Hogy induljak el?

Figyelt kérdés
4 éves korom óta foglalkozom a zenével és az énekléssel. Most 19 vagyok, és szeretnék elindulni az énekesi pályán. Hogyan tegyem? Mi az első lépés? Tehetségkutatóra nem szeretnék jelentkezni mert az nem az én érdemem, ott csak más rugdosná fel a s***em. Producert hol találhatok? És dalszövegírót? Ahhhhjj....

2012. nov. 27. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

adj fel egy hirdetést: Producert keresek. Nálam befektethet-jeligével.


Az énektanárod mit mond?

2012. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az énektanárom már 10 éves koromban azt mondta hogy világsztár leszek. :D

De már kezdek kételkedni a szavában. :D

2012. nov. 27. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem világsztár magyarországról senkiből nem lesz. max ha hamar kiköltözik amerikába vagy angliába és ott él.


szerintem itt a tehetség kutató dömpingben szerintem, hogy valaki megmaradjon az kell, hogy tudjon saját dalokat írni. vagy legyen valami nagyon egyedi egyénisége, stílusa.


nem úgy tűnik, hogy lennének olyanok, akik pokoli jó dalokat írnának tehetségkutatós énekeseknek. a nélkül nehéz. bár úgy tűnik így is megélnek belőle sokan.


amúgy a tehetség kutató annyiból jó dolog, hogy olyan mértékű ismertséget semmi más nem ad. csak az látszik, hogy utána nem tudnak mit kezdeni ezzel az ismertséggel.

2012. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél órákat énektanárnál, és menj zenei főiskolára, vagy akadémiára. Onnan pedig egyenesen beajánlanak oda, ahol szükség van énekesre (persze csak akkor, ha jól csinálod). Viszont a legújabb hír, hogy a művészetekről leveszi a kormány a támogatást, így valószínűleg szükséged lesz pénzre, hogy befejezd a képzést, vagy eladósítod magad a diákhitellel.
2012. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!