Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Veled volt olyan, amikor...

Veled volt olyan, amikor alkottál valamit?

Figyelt kérdés
hogy alapjába véve, amatőr szintedhez képest is, elég jó volt, őszinte és kifejező, de nem értékelték azért mert szokatlan és depressziós érzelmet közvetített valakinek, akinek megmutattad, és rosszul esett, hogy nem látja át, és volt aki a művészi értékét kritizálta emiatt?

2013. jan. 26. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, de az ilyenen kár megsértődni.
2013. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Velem volt. Úgy éreztem hogy nem is az én kezemben van a ceruza. (hanem talán Isteneben????? végül is mindegy) Radírozás nélkül telerajzoltam egy A3-as lapot. Rohadt jól nézett ki az egész. Erre azt mondták hogy ezér a képért 200 éve még keresztre feszítettek volna. De hát ez van.
2013. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen,régen sok novellát írtam.Kaptam hideget és meleget is és egyik sem esett rosszul,mert építő kritika volt.Alig várom már,hogy újra alkossak.
2013. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Imádok alkotni, szeretek mindent ami művészet, amikor megragad az ihlet és kb. úgy érzem magam, mint #2, egy jó ötletre alapozva sokszor hiszem, hogy valami igazán jó lesz. Nem kapok túl sok értékelést, de amit kapok annak őrülök, mikor normális emberektől jön, akik értik, amit megosztottam, az érzéseimet.

Amúgy nem vagyok sértődékeny, megszoktak a kritikát, de attól még hiszem, hogy ami jó az jó:) vonz a költészet, amit nem igen vállalok fel, csak egymagamba űzöm, de volt egy szeretett ismerősöm, akinek a vérében van az irodalom, folyton érzékien és mélyen ír, mikor levelezünk. sikeresen űzi ezt a szakmát, egyik nap beszéltünk és éreztette velem, hogy valami baj van, egy kedves írása mögé kicsi kritikát sugallt, ami egy lapáttal rátett az akkori bizonytalanságomra. Bár az ő véleménye kicsit megfogott, mégis rosszindulatúnak sejtettem, pedig ő sem gondolt bele, hogy mi baja, rájöttem, csupán csak rémisztőnek érezhette a fura és depis stílusú bevágásaimat, néha elvagyok szállva.

2013. jan. 26. 15:57
 5/12 A kérdező kommentje:
bocs a zavaros fogalmazásért:| egyszer leírtam, de nem küldte el, így még egyszer le kellett írjam bosszankodva.
2013. jan. 26. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden művészlélekkel megtörténik. Meg kell tanulni feldolgozni, ha valami művészit csinálsz, azt többnyire kritizálják.
2013. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szeretek művészkedni, és általában aki kicsit is művész lélek, tetszik neki, de kínos és sz*r érzés amikor valamelyik családtagod néz rád olyan fapofával:|.
2013. jan. 27. 11:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Áhh, túl reagáltam, mint mindig, nem lényeeg! :))
2013. jan. 27. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktam megmutatni a muveimet senkinek, max az interneten, ahhoz nem kell ero. A családom elfogult, akármit csinálhatnék, dícsérnének, a barátaim nem kifejezetten muvészlelkek, nem értenék.
2013. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

szívből csinálod, ez szép dolog:D

a családom engem is megdicsér úgy sablonból, de nem mindegy, hogy fapofával, vagy kissé boldogan, őrjöngve.

Szeretem, ha a műveimen keresztül megismernek, még akkor is ha magán érzéseimet tárom fel, "való életben" sokszor úgy sem adok alkalmat.

2013. jan. 29. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!