Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszenek a rajzaim? (kritika...

Tetszenek a rajzaim? (kritika is jöhet, mivel szeretnék minél ügyesebben rajzolni)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

13/L


2013. jan. 28. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egész jók , de mangaka még ne akarj lenni.
2013. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
30%
Besz*rás!!! Nagyon jók lettek:D Itt-ott pontatlanok a vonalak de ezen még sokat csiszolhatsz:D Egyszóval nagyon szépek:D
2013. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi, bár néhol árnyékolhattam volna jobban is.

Ne aggódj ló doktor akarok lenni.

És melyik a jobb?

2013. jan. 28. 20:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg sokat kell gyakorolnod, hogyha komolyan érdekelnek a rajzok. Viszont jó, hogy rajzolsz.
2013. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

A korodhoz képest meglehetősen elmaradottak.


Aránytalanul, elhamarkodottan, sietősen, vázlatosan, maszatolva rajzolsz.


Ha valóban érdekel, szánj rá időt és energiát.

2013. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első jobban tetszik, abban van valami kedvesség.

Ha szeretnél ügyesebben rajzolni, akkor mindenképpen érdemes látvány után. Kocka, hengeres tárgyak, ezek kombinációi és ha már ezek eléggé jól mennek, akkor érdemes továbbmenni: portré egész alakos ábrázolás, és akkor ezek mellett már kipróbálhatod a különféle rajztechnikákat.

Érdemes valami rajzsulit, vagy szakkört keresni, ahol szakemberek tudnak segíteni, persze kezdetben a rajztanárodnak is megmutathatod a munkáidat, biztosan örömmel veszi, hogy szorgalmas vagy.

2013. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A második az gyenge lett, de az 1. tetszik.
2013. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Iszonyat gyenge. Összecsaptad az egészet.
2013. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kapkodtál. Fektethetnél bele 1 pici energiát és talán jobb lenne. Van még hova fejlődni.

Orvos akarsz lenni? :D Na hajrá. Én anno megkérdeztem suli 1. osztályában az oszt.társaimat, hogy mik akarnak lenni. Állatorvos, divattervező, grafikus volt a legtöbb válasz. Egyik se lett az.

Rajzolásból nem tudsz megélni, ne alapozz rá.

2013. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:)
2013. nov. 5. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!