Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszenek a rajzaim? (kritika...

Tetszenek a rajzaim? (kritika is jöhet, mivel szeretnék minél ügyesebben rajzolni)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

13/L


2013. jan. 28. 20:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Amúgy a rajz hobby. Csak egy hobby. Igenis le

sz belőlem állatorvos, mert nagyon sokat teszek az állatokért. Van egy alapítvány, ahol a kóbor kutyáknak keresnek gazdát, önkéntentes vagyok. Másik szervezetnél, menhelynél pedig ideglenes örökbefogadó vagyok. Már egy jó ideje. Lovagolok kilenc éve, rengeteg kutyát neveltem fel. Volt utcáról mentett stb. Vanank lovaink, apám nagy állatokra szakosodott és hetente kétszer kimegyek neki segíteni falura és a rendelőbe. Van amikor éjjel is megyek, mert ki nem hagynák egy kicsike megszületését. De lehet, hogy neked lesz igazad. Amúgy zöldet kaptál, mert mégis a válaszomra válaszoltál:)

2013. nov. 5. 18:48
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Nem akartalak letörni, sajnálom, nem ismerem a hátteredet. Nem a lódoktorosra mondtam, hogy ne alapozz rá, hanem a rajzolásra. Elnézést, ha félreérthető voltam.

2013. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ide kik írnak? Ezek értékelhetetlen rajzok, sajnos ezen nincs mit szépíteni. Ne haragudj.
2014. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!