Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezek a színkombinációk milyen...

Ezek a színkombinációk milyen érzéseket, gondolatokat váltanak ki belőletek?

Figyelt kérdés

Lila+világos zöld(inkább neon zöld)

Világos narancssárga(inkább neon)+piros

Citromsárga+rózsaszín

Sötétkék+(sötétebb)narancssárga



Előre is köszi minden normális választ!



2013. jan. 31. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát engem az első és a harmadik kifejezetten idegesítenének, a második és a negyedik annyira nem ,de nekem azok sem passzolnak.
2013. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,ment a zöld kéz! :-)
2013. jan. 31. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
olyan vidám,túl színes,erőltetett érzést kelt bennem,nem tudom miért:D
2013. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Ezek a színek egyébként leginkább az '50-es évek beli E.C. képregények színkombináció,és nekem nagyon tetszenek,ezért érdekelt más véleménye is.

2013. febr. 2. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
innen a legjobban tetszik a neon narancssárga és piros... a lila és világos zöld kombinációja egyáltalán nem jön be, a citromsára és a rózsaszin mondjuk elmegy, a sötétkék és a sötétnarancs sem.
2013. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! :D
2013. febr. 2. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
sötétkék+sötét narancs = hatalom (valamiért ez ugrott be, meg oan kellemes, stabilitást talán)
2013. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!