Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van egy rajzom, szerintetek...

Van egy rajzom, szerintetek gond, ha valami kitalált karakter egy részét felhasználom hozzá? (a sonic meséből ből) (lejjebb részletezem miről van szó)

Figyelt kérdés

Pontosan az érdekelne, hogy nincs-e levédetve? vagy ilyesmi? Tehát eladhatom e mint saját karakter (képregény vagy ilyesmi) Megmutatom hogy mire gondolok:

(rajzaim)


[link]


box.com/s/zyb3lk5lfso7ebum9z4a


igazából minden része saját kitaláció, csak a száj rész amit máshonnan vettem, de az is más-más alakú, vagyis csak annyi jellegzetességet akarok átvenni, hogy ilyen körvonala van az arc alsó részének ahol az orr és száj helyezkedik el. Mit gondoltok ez még így elmegy?


2013. febr. 1. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ez nagfyon a Sonicra hajaz, teghát ha netán kiadod (amit kétlek, mindjárt elmondom, hogy miért) akkor simán beperelhetnek szerzői jogsértésért. Szerintem legalábbis.

2. Nem szeretnélek megbántani, de ezek rémesen kezdetleges rajzok, egy 10 éves gyerek alkot ilyeneket. Szóval igencsak csiszolj azon a rajztechikán, mert ilyen minőségben aligha tudsz egy épkézláb képregényt összehozni.

2013. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon hasonlít az eredeti karakterekre. Ilyen formában biztosan nem adhatnád el.

Nem profi rajz, de ha ezt szeretnéd csinálni, akkor sose add fel :) Gyakorolj sokat és egyszer talán eltudod adni a rajzaidat, de addig tényleg sokat kell fejlődnöd.

Sok sikert kívánok hozzá!

2013. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom az három tényleg gagyika, csak hirtelen azokat találtam:

Ezek is olyanok?

[link]

vagy ez?

[link]

2013. febr. 1. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ezek a rajzok már sokkal jobbak, mint amit először belinkeltél.

A most linkelt rajzok közül az első tetszik nekem a legjobban az összes közül.

2013. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló!

Nem akarlak megbántani,de csak annyival jobbak a másodikra linkeltek,hogy PS-sel vannak színezve,így komolyabb látványt nyújt.

Amúgy eléggé hasonlít szerintem is a Sonic-ra,szóval kiadatni nem fogod tudni.

Inkább használd a saját fantáziád,biztos,hogy ki tudsz találni akár még jobbat is! :D

A rajzok miatt meg ne aggódj,sok gyakorlással nagyon magas szintre el tudsz érni!

2013. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!