Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért van minden Nemzeti...

Miért van minden Nemzeti Színházas előadásra SOLD OUT?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen, tavaly kb 2 héttel előtte lefoglaltam online a jegyet, és még akkor is volt 10-15 szabad hely, most viszont 1-2 hónapra előremenőleg kb mindegyik előadásra elfogyottat jelez ki...

2013. febr. 21. 19:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
egyetlen egy előadásra lehet még jegyet váltani: szóról szóra, március 9-én, az összes többire március végéig semmire sem lehet.
2013. febr. 21. 19:16
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért mert igazgatóváltás lesz, és akkor feltehetően sok darab lekerül a műsorról így akik meg akartak nézni valamit, gyorsan lefoglalták a jegyet amíg még van előadás. Mi is úgy vettünk egy nem régi darabra jegyet hogy a családom két tagjával mindháman különültünk mert már csak úgy volt jegy. :P
2013. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel júniusban igazgató váltás lesz, sokan szeretnének még bejutni a színházba. A márciusi jegyek többsége az első jegyárusító napon elkelt. (voltak akik órákig álltak sorba, az internetes jegyárusító rendszer 15 perc alatt összeomlott)
2013. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 margo777 ***** válasza:
Az áprilisi jegyek árusítása hétfőn délelőtt 10-től kezdődik, aki akar menni annak érdemes már korábban beállni a sorba
2013. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon-nagyon köszönöm margó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! remélem nem fog összeomlani az olnine rendszer, A Tragédiát és az Angyalok Amerikában-t meg akarom nézni feltétlenül!!
2013. márc. 3. 00:06
 6/13 margo777 ***** válasza:
interticketen keresztül is lehet próbálkozni ha nem tudsz elmenni
2013. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az Angyalok Amerikában előadásokra tudtommal már a bérletesek lefoglalták a helyeket. Kicsi az esélye, hogy még kapj rá jegyet. Azért sok sikert, hátha maradt még pár darab!
2013. márc. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 margo777 ***** válasza:
ez nem igaz, múlt hónapban az összeomláskor is lehetett kapni jegyeket rá, most is lehet majd, a bérletesek inkább a Sirálynál jelentenek problémát.
2013. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
remélem sikerülni fog legalább az egyikre jegyet szerezni:)
2013. márc. 3. 00:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem Angyalok Amerikában-ra jegyet (bérlettel), nem volt már nagy választék az ülőhelyeknél.
2013. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!