Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzosok! Mi motivál titeket?

Rajzosok! Mi motivál titeket?

Figyelt kérdés
Szeretek rajzolni, de a közelmúltban jelentősen csökkent az alkalmak száma. Szeretnék fejlődni és tisztába vagyok vele, hogy ez csak gyakorlással valósulhat meg. Voltaképpen arra lennék kíváncsi, hogy miért rajzoltok. Mi visz rá titeket, van valami egzakt célotok vagy csupán a (létfontosságú)szenvedély hajt?

2013. márc. 2. 12:36
 1/7 Kata 2000 válasza:
100%

Én azért rajzolok, hogy eltöltsem valamivel az időt :DD

Na jó! Azért is, hogy valami, ami a fejemben "megfogalmazódott" rajzoljam le, hogy lássam is, meg hasonlók. Meg azért is, hogy csodálhassam a művemet XD

2013. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha ideges vagyok, csak bekapcsolok valami zenét és megnyugtat. Orvosira készülök, úgyhogy nem ilyen irányba megyek tovább, így nincs miért motiváljam magam, csak amolyan kikapcsolódás.

Ha gondolod, nézd meg Facen a DaisyArt felhasználót, ott vannak a rajzaim, fotóim stb :)

2013. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól le tudom vezetni a feszültséget mikor rajzolok/festek.
2013. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

A rajzolás időtöltésnek, hobbynak valóban nem rossz. Az elkészült munkákra legyen az saját vagy másé pedig valóban jó érzés ránézni. A tudat, hogy ott volt egy üres lap és te tetted olyanná mint most az valami frenetikus és megdöbbentő. A bökkenő ott van, hogy el kell jutni addig, hogy a kezedben fogd a ceruzát. Nem kell kizárólag rajzolásról beszélnünk. Legyen az zene, tánc de még a művészethez sem kell köze lennie mert szerintem mindennel így van. Ha te szeretnél pl. zongorázni vagy megtanulni üzbégül annak van egy oka. Egy cél. Egy cél, aminek elérése érdekében a legjobbat hozod ki magadból. Erre lennék kíváncsi. A kérdésben rajzosokhoz szóltam, de átgondolva ennek nincs jelentősége. Ha valaki aki zenélni tanul, KRESZ vizsgára készül vagy bármi számára fontos cél elérésére törekszik az megosztaná velem, hogy milyen módon inspirálja magát?

2013. márc. 2. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Én napi több órát képes vagyok rajzolni.

Az álmom,hogy képregényrajzoló legyek,szóval van minek motiválnia.

Imádom az '50-es évekbeli horror-krimi-thriller képregényeket(E.C. comic:Tales From The Crypt,The Vault of Horror,stb.)

Plusz imádom a mangákat,animéket,rajzfilmeket,mindig tudnak újat mutatni.

Illetve rengeteg technikát elleshetsz belőlük.

2013. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
háth grafikus szeretnék lenni szerintem ahhoz kell egy "kis" rajztudás :"D azért rajzolok mert szeretek nah meg az unalom
2013. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Én egyszerűen azért rajzolok mert mikor húzod a vonalakat, árnyékolsz,aztán kezd kifejlődni a kép.. A végén pedig egy egész munka lesz belőle az hihetetlen jó érzés! Nem kell, hogy legyen valami cél a rajzzal kapcsolatban. Majd kialakul az eredmény ha sokat csinálod. De kényszerből ne rajzolj, csak ha tényleg kedved van hozzá! Puxx: emotional
2013. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!